Baza wiedzy dla małych i średnich firm

Wszystko o instalacji i czyszczeniu centralnego ogrzewania!

2020-04-02
System centralnego ogrzewania to jedna z ważniejszych instalacji, na jakie powinno się zdecydować. Instalacja c.o. umożliwia dostęp do ciepłej wody przez cały rok i poprawia komfort użytkowania. Poznaj rodzaje instalacji grzewczych i wybierz najlepszą opcję dla siebie i rodziny!

Jak wykonać instalację klimatyzacji?

2020-04-02
Instalacja klimatyzacji jest bardzo ważna. Wpływa na komfort życia i znacznie uprzyjemnia przebywanie w domu czy mieszkaniu niezależnie od temperatury na zewnątrz. Dlatego też dobrze jest pomyśleć o montażu klimatyzacji. Poznaj sposoby instalacji klimatyzacji!

Jak zbudować drewniany taras?

2020-04-02
Drewniany taras to idealne miejsce widokowe. Taras z drewna nie tylko sprawdzi się w okresie wiosenno-letnim, ale też przez cały rok. Budowa tarasu drewnianego nie musi być wcale skomplikowana. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie materiały. A zatem do dzieła!

Jak zbudować dom parterowy?

2020-04-02
Budowa domu parterowego to doskonała alternatywa dla kosztownych domów piętrowych. Dom parterowy jednorodzinny pozwala na zaoszczędzenie kosztów budowy. Jest przyjazny i prezentuje się estetycznie w otoczeniu ogrodu. Nasz przewodnik pokaże ci, jak przebiega budowa domu parterowego od podstaw.

Wszystko o budowie domu metodą gospodarczą!

2020-04-02
Budowa domu metodą gospodarczą czy zleconą? Która metoda pozwala na większe zaoszczędzenie pieniędzy i czasu? Jeśli czujesz się na siłach, by samodzielnie doglądać i wykonać prace budowlane, wybierz system gospodarczy. Dowiedz się, na czym dokładnie polega budowa domu metodą gospodarczą i zdecyduj, czy taki system ci odpowiada!

Kto może prowadzić prace budowlane?

2020-04-02
Planujesz budowę domu lub remont mieszkania? Na polskim rynku istnieje wiele przedsiębiorstw, które zapewniają prace remontowo-budowlane. Odkryj, kto zajmuje się pracami budowlanymi i skorzystaj z najlepszych usług!

Budowa domu – czym są elementy konstrukcyjne?

2020-04-02
Każdy budynek mieszkalny składa się z określonych elementów konstrukcyjnych. Bez nich niemożliwa jest budowa budynku oraz powstanie konstrukcji szkieletowej. Poznaj wszystkie elementy konstrukcji budynku oraz ich funkcje!

3 rodzaje instalacji na jakie warto się zdecydować!

2020-04-02
Instalacje w domu znacznie ułatwiają życie. Odpowiednie instalacje założone w budynku wpływają na komfort i bezpieczeństwo zamieszkania. Z naszego przewodnika po instalacjach dowiesz się, na jakie instalacje warto się zdecydować.

Na czym polega kompleksowe wykańczenie wnętrz?

2020-04-02
Ostatni etap budowy domu to wykończenie wnętrz. Poznaj definicję wykończenia wnętrz i dowiedz się, na czym dokładnie polega kompleksowe wykańczanie wnętrz!

Usługi ogólnobudowlane – malowanie, tynkowanie, szpachlowanie

2020-04-02
Szukasz usług ogólnobudowlanych? Sprawdź popularne usługi budowlane! Przeczytaj więcej o malowaniu ścian, tynkowaniu i szpachlowaniu i odkryj usługi ogólnobudowlane!