Nowy system recenzji w wyszukiwarce Panorama Firm

Nowy system recenzji w wyszukiwarce Panorama Firm. Zrobiliśmy to w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane zarówno przez użytkowników, jak i naszych klientów. Od teraz użytkownicy mogą publikować opinie na temat firm oraz oferowanych przez nie produktów i usług. Z kolei reklamodawcy Panoramy Firm uzyskali możliwość reagowania na recenzje

5 sposobów na dobre recenzje Twojej firmy w Internecie. Dobre praktyki oraz czego warto unikać

Zarządzanie recenzjami jest na całym świecie istotnym elementem promocji firmy w Internecie. Największe doświadczenie w tym zakresie mają hotele i restauracje, które aktywnie proszą swoich klientów o wyrażenie opinii na temat pobytu w hotelu. Na bieżąco też odpowiadają na recenzje swoich klientów. Natomiast średnia ocena klientów prezentowana na portalach z rezerwacjami jest kryterium wyboru hotelu czy restauracji dla wielu podróżujących.

Unikatowe narzędzie do zarządzania firmą w Internecie już w Polsce

Większość Internautów, szukając dowolnej firmy, wpisuje jej nazwę do wyszukiwarki internetowej. Wynik wyszukiwania pokazuje czy dana firma jest, gdzie się znajduje i jaki ma telefon. Brak tych danych lub niepoprawne dane w wyszukiwarce internetowej natychmiast negatywnie wpływają na postrzeganie takiej firmy. Czy w ogóle istnieje? Czy szukam właściwej firmy? Użytkownik zadaje sobie pytanie “może skorzystam z usług innej firmy, bo ta już pewnie nie działa”. Szereg negatywnych konsekwencji dla biznesu, który nie zadbał o swój wizerunek w Internecie.

Masz firmę? Musisz być w sieci! Trzy korzyści z obecności firmy w Internecie

Pozyskiwanie klientów to największe wyzwanie, z którym mierzą się firmy na rynku. Nie wystarczy wyprodukować produkt lub przygotować usługę, trzeba jeszcze znaleźć odbiorcę, który zdecyduje się zamówić danych produkt lub usługę i za niego odpowiednio zapłacić.Jest wiele sposobów na dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów. Jedną z możliwości jest wykorzystanie globalnego medium, jakim jest Internet.

Jak cyfrowe mapy zmieniły sposób wyszukiwania informacji w Internecie?

Wyszukiwanie potrzebnych informacji rozpoczynamy od sprawdzenia ich w Internecie. 64 % użytkowników uważa, że internetowe wyszukiwarki są najbardziej zaufanym źródłem informacji („Edelman Trust Barometer”, styczeń 2015 r.), a rozwój Internetu wpływa pozytywnie na funkcjonowanie gospodarki. W wyszukiwaniu informacji pomocne są mapy cyfrowe, które stanowią coraz ważniejszą, ciągle udoskonalaną platformę komunikacji między firmami a ich klientami i są integralną częścią wyszukiwarek internetowych.