Bieganie to styl życia

Bieganie to sposób na zdrowy styl życia. Dzięki niemu nasz organizm zachowuje energię, dotleniamy się i wspomagamy procesy myślenia. W tym miejscu moglibyśmy wymieniać wiele zalet, ale to wszystko jest bez większego znaczenia, jeżeli nie mamy poczucia realnej radości z biegania. Jeżeli robimy to bez przekonania i pasji, nigdy nie osiągniemy sukcesu i nigdy nie będzie nas to cieszyło.

Skuteczne sposoby na jesienną aurę

Aktywność fizyczna jest znanym sposobem na jesienną chandrę. Gdy za oknem robi się nieprzyjemnie, warto rozważyć możliwości jakie daje siłownia lub fitness club. Jeżeli chcesz wiedzieć jak być aktywnym jesienią, przeczytaj nasz artykuł.

Polacy chcą być coraz bardziej “fit”!

Moda na aktywny i zdrowy styl życia na dobre zadomowiła się w polskich miastach. Polacy coraz lepiej wiedzą co jest zdrowe. Zaczynają doceniać produkty bio i eko, wprowadzają do swojej diety pewne ograniczenia, a wygodne fotele chętnie zamieniają na rowery, orbitreki oraz bieżnie w klubach fitness. Z badań (przeprowadzonych przez TNS Polska „Aktywność sportowa Polaków”*) wynika, że 32% Polaków uprawia sport przynajmniej trzy razy w tygodniu. Jednym słowem – naród ogarnęła moda na bycie fit.