Czy się różni drewno na meble, od drewna na konstrukcje?

Drewno jest bardzo szlachetnym surowcem. Wykorzystywane zarówno w przemyśle, transporcie, jak i branży budowlanej i meblarskiej

4 techniki stolarskie, które warto znać!

Lubisz majsterkować i pracować w drewnie? Poznaj podstawowe techniki stolarskie! Przeczytaj o szlifowaniu, toczeniu, frezowaniu drewna i wierceniu otworów!

Jak wygląda montaż stolarki okiennej i drzwiowej?

Jesteś w trakcie remontu? Chcesz wymienić okna i drzwi? Przeczytaj więcej o stolarce okiennej i drzwiowej! Sprawdź, jakie powinny mieć wymiary okna i drzwi!

Cięcie drewna litego – maszyny stolarskie

Posiadasz własną stolarnię? A może planujesz samodzielne cięcie drewna? Dowiedz się, jak powinna przebiegać obróbka drewna. Poznaj maszyny stolarskie!

Drewno stolarskie – rodzaje i zastosowanie

Szukasz materiału do mebli lub innych części? Nie wiesz, jakie drewno wybrać? Poznaj rodzaje drewna stolarskiego! Sprawdź, jaki dobry klej do drewna wybrać!

Nietypowa kuchnia? Wybierz meble na zamówienie

Meble kuchenne na wymiar to idealne rozwiązanie dla miłośników nietypowego wyglądu oraz dopasowanego do indywidualnych potrzeb pomieszczenia.

Usługi stolarskie – co obejmują zlecenia dla stolarzy?

Zastanawiasz się nad renowacją mebli? A może masz gotowy projekt wyposażenia? Skorzystaj z usług stolarskich! Przeczytaj, jakie są zlecenia dla stolarzy!

Jak zorganizować wyposażenie stolarni?

Planujesz domową stolarnię? Dowiedz się, jak urządzić stolarnię od zera. Sprawdź, jak zorganizować wyposażenie stolarni. Zobacz, jakich narzędzi potrzebujesz!

Jak założyć własny zakład stolarski? Wskazówki

Myślisz nad własnym zakładem stolarskim? Sprawdź, jak założyć pracownię stolarską! Dowiedz się, czego potrzebujesz oraz czy bycie stolarzem się opłaca!

Stolarstwo dla początkujących – od czego zacząć?

Zastanawiasz się nad zajęciem się stolarstwem? Dowiedz się, jakie są typy stolarstwa. Sprawdź, gdzie szukać pomysłów na projekty i jak się zorganizować!

Jakie są największe zalety schodów z drewna?

Schody drewniane to ponadczasowe rozwiązanie dla każdego domu i mieszkania. Dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

Dlaczego warto zainwestować w meble wykonane na zamówienie?

Meble wykonane z drewna ocieplą każde pomieszczenie oraz charakteryzują się dużą trwałością. Dlaczego warto zainwestować w te na wymiar?