czas czytania: 14 min materiał partnera

Meformy- kreatywne podejście do metaloplastyki.

balustrada

Zastosowanie metalu w aranżacji wnętrz jest coraz bardziej popularne. Doskonale wkomponuje się on zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrze.  Metal sam w sobie choć surowy i zimny, w rękach utalentowanego rzemieślnika zmienia się w prawdziwe dzieło sztuki. Pan Łukasz Podlewski od lat prowadzi swoją pracownię „Meformy” , w której realizuje projekty na rzecz swoich klientów. Jaki jest zakres jego usług?

Dekoracyjne poręcze i balustrady

Piękna balustrada wykonana z metalu może być niepowtarzalną ozdobą każdego wnętrza. Zastosowanie unikalnych wzorów i motywów sprawia, że pomieszczenie nabiera stylowego i eleganckiego wyglądu. Metalowa balustrada bardzo dobrze sprawdzi się w przy schodach kamiennych i drewnianych. W obydwu przypadkach doskonale podkreśli ich wygląd. Pan Łukasz tworzy poręcze i balustrady w oparciu o oczekiwania klientów, ich gusta oraz dostosowuje projekt do całościowej aranżacji wybranego wnętrza. Oprócz balustrad możliwe jest wykonanie innych metaloplastycznych elementów- zarówno dekoracyjnych, jak i użytkowych. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się  chociażby ozdobne akcesoria do kominków, efektowne świeczniki czy metalowe rzeźby. Produkty tego typu to także świetny pomysł na prezent dla osób, które cenią przedmioty stworzone ręką artysty. Są unikalne, a ich walory estetyczne z pewnością doceni każdy gość.

Modele na indywidualne zamówienie

Medale, puchary, statuetki i inne trofea to przedmioty pożądane przez uczestników najważniejszych konkursów z różnych dziedzin. Stanowią nie tylko symbol sukcesu, odpowiednio wyeksponowane stają się dekoracją, która przykuwa uwagę. Dlatego ich wykonanie najlepiej powierzyć specjaliście. Meformy tworzy unikalne trofea na indywidualne zamówienie swoich klientów. Wszystkie projekty zachwycają dbałością o każdy szczegół i wysoką jakością wykonania. Zawsze możemy liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony artysty oraz terminowość realizowanych zleceń.

Pamiątkowe odlewy i rzeźby

Moda na utrwalenie ciążowego brzuszka czy dziecięcych stópek przywędrowała do nas z Zachodu i na dobre ukorzeniła się w polskiej tradycji. Wiele mam decyduje się na tego typu pamiątkę, która przez kolejne lata przywodzi na myśl szczęśliwe chwile. Jednak w Meformy wykonamy też wiele innych rzeźb, które będą doskonałą ozdobą naszego domu lub ogrodu. Możemy skorzystać z wizji artysty, bądź też zasugerować wykonanie konkretnego modelu.

Formy silikonowe i poliuretanowe różnego typu

Przedsiębiorstwo Meformy zajmuje się także tworzeniem różnego rodzaju form silikonowych i poliuretanowych, które wykorzystywane są do masowej produkcji. W ofercie firmy znajdziemy formy do wykonania unikatowych wzorów kostki brukowej czy też paneli ściennych o różnej strukturze. Możemy skorzystać też z opcji wizualizacji 3D, dzięki której jeszcze przed rozpoczęciem remontu, zobaczymy jak panele będą prezentować się na ścianie.