czas czytania: 30 min materiał partnera

Skuteczne utrzymywanie czystości w domach – postaw na profesjonalną chemię gospodarczą!

chemia

Sprzątanie to dla wielu osób czynność wykonywana z niechęcią. Niekiedy jest to jednak nie tylko podyktowane dużą ilością czasu, jaką należy poświęcić na to, aby móc żyć w sterylnych domowych warunkach, ale nieskuteczną chemią gospodarczą, która nie jest w stanie w 100% doczyścić danych zabrudzeń. Podążaj zatem za nami, a poznasz kilka porad dotyczących skutecznego utrzymania ładu i porządku w swoich wnętrzach!

Stosuj profesjonalną chemię gospodarczą

Hasło „profesjonalna chemia gospodarcza” kojarzy nam się głównie z dużym nakładem finansowym, który należy ponieść, aby móc ją stosować, co podyktowane jest przede wszystkim znacznie wyższą jakością, niż w porównaniu ze zwykłymi preparatami ogólnodostępnymi w sklepach. Ale czy rzeczywiście chemia wykorzystywana w hotelach, restauracjach, biurowcach, urzędach, szpitalach i szkołach, musi być o dużo droższa od tej domowej? Odpowiedź brzmi NIE! Wszystko zależy od „filozofii sprzątania”. Firmy utrzymywania czystości już dawno temu odkryły, że lepiej kupić odrobinę droższy specyfik, ale o znacznie lepszej jakości, niż stosować te o składzie, który nie zawsze jest odpowiedni do wykonywania danych czynności. Stosowanie profesjonalnej chemii gospodarczej, nie pochłania zatem znacznie większych zasobów pieniężnych. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim ma to związek z tym, iż profesjonalna chemia gospodarcza lepiej radzi sobie nawet z ciężkimi zabrudzeniami, starcza na dłużej, daje lepsze efekty, a przy tym jej cena jest atrakcyjna…

Dobra chemia gospodarcza – czym się wyróżnia?

Dobra chemia gospodarcza powinna być przede wszystkim oparta o ekologiczne składniki, co nie tylko pozwala chronić środowisko naturalne, ale także nasze zdrowie, czy żywotność mebli, glazury itd. Najlepsze specyfiki oparte są zatem główne o kwasy organiczne, unikając w składzie kwasów ciężkich mineralnych, np. fosforowych. Uwagę również warto zwrócić na roślinne wyciągi i różnego rodzaju ekstrakty, które mają swoje zastosowanie także w branży kosmetycznej. Wysokiej jakości chemia gospodarcza tworzona jest bowiem z podobnych surowców, co różnego rodzaju kosmetyki. Mowa np. o olejkach eterycznych o naturalnym zapachu natury. To właśnie one w połączeniu z prozdrowotnymi składnikami, pozwalają daną chemię wykorzystywać nawet przez alergików, astmatyków, czy osoby z problemami dermatologicznymi.

Chemia gospodarcza w innowacyjnym wydaniu

Branża produkcyjna i dystrybucyjna chemii gospodarczej z roku na rok się rozwija, dążąc do tworzenia produktów o wysokiej efektywności. Przykładem może być innowacyjna formuła nanocząsteczek, stosowana między innymi w pianach i płynach łazienkowych marki DOMOWY EXPERT. Pozwala ona uniknąć uporczywych zacieków, dzięki rozbijaniu cząsteczek wody na niezliczone kropelki. Efekt antypary, umożliwia zaś na błyskawiczne oczyszczanie konstrukcji kabin prysznicowych, czy też luster. Warto zatem stawiać na jakość, którą uzyskasz zakupując produkty DOMOWEGO EXPERTA!


Opracowanie artykułu:

Kamieniec 15
34-532 Czarna Góra woj. małopolskie