Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Polacy inwestują w naukę i kursy językowe

blog__0013_Depositphotos_53712427_original

Sezon na korepetycje i naukę języków obcych rozpoczął się na dobre. Zwykle zaczynamy poszukiwania dodatkowych form nauki  wraz z rozpoczęciem roku szkolnego i akademickiego. Polacy chętnie uczą się języków obcych, ceniąc sobie możliwość swobodnej rozmowy podczas wyjazdów zagranicznych czy obejrzenia filmu w oryginale.

Decydując się na formę płatnej nauki, poszukujemy dobrej szkoły lub kursu, z bogatą ofertą, dobrymi cenami i najlepiej zlokalizowaną w pobliżu szkoły, uniwersytetu lub miejsca zamieszkania.

Polacy coraz częściej doceniają znajomość języków obcych. Są one wymagane na niektórych egzaminach, ułatwiają nam życie codzienne, a i niejednokrotnie umożliwiają znalezienie lepszej pracy.

Inwestycje prowadzone w Polsce oraz wieloletnia ekspansja języka angielskiego na całym świecie, spowodowała, iż znajomość tego języka jest wymogiem praktycznie w każdej firmie. Umiejętność posługiwania się angielskim jest coraz częściej jednym z głównych elementów rozmowy o pracę. Angielski stał się światowym językiem biznesu, handlu czy nauki i obecnie jest postrzegany jako podstawowe narzędzie komunikacji w pracy w danym zawodzie.

Już od kilku lat, niezmiennie najbardziej popularnymi językami oprócz angielskiego jest niemiecki, hiszpański i francuski. Metody nauczania dobieramy w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Na rynku pojawiają się kolejne szkoły, które obok tradycyjnych kursów proponują ciekawe metody nauczania pozwalające szybciej i pewniej osiągać zamierzone cele. Kurs językowy to także inwestycja – często koszt jednego semestru kursu to kwota co najmniej kilkuset złotych.