Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Jak przygotować samochód do zimy – praktyczne wskazówki.

blog_badania2

Właściciele samochodów już wkrótce będą musieli zmierzyć się ze śniegiem, mrozem i oblodzonymi drogami. Aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu, poprawić komfort i bezpieczeństwo jazdy, powinniśmy odpowiednio przygotować auto do sezonu zimowego.

Zima jest najtrudniejszym okresem dla kierowców, na szczęście świadomość bezpieczeństwa na drodze rośnie – 90% polskich kierowców deklaruje, że używa opon zimowych.

W Polsce nie ma obowiązku wymiany opon na zimowe, jednak dla własnego bezpieczeństwa oraz dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego należy wymienić opony, kiedy temperatura powietrza w ciągu dnia spada poniżej 7 °C. Zimowe opony zapewniają nam lepszą trakcję na błocie poślizgowym i śniegu oraz przede wszystkim krótszą drogę hamowania. Większość Polaków na jesieni zaczyna, więc jak co roku szukać serwisów wymiany opon, wielu z nich jak zwykle na ostatnią chwilę.

Wymiana opon to nie wszystko – przygotowując samochód do zimy warto sprawdzić, w jakim jest stanie ogólnym. Coraz więcej kierowców w okresie jesiennym robi przegląd samochodu.

Zanim spadnie śnieg, warto skontrolować zawieszenie i układ hamulcowy samochodu. Zużyte amortyzatory nie tylko zmniejszają żywotność opon, ale co ważniejsze, wydłużają drogę hamowania. Przed rozpoczęciem sezonu zimowego należy także sprawdzić kondycję akumulatora i jego napięcie. Jeżeli kierowca chce uniknąć niespodzianki i woli nie mieć problemów z odpaleniem silnika, musi mieć odpowiednio naładowany akumulator. Tego typu usługa jest w większości warsztatów bezpłatna. Warto również skontrolować zużycie klocków i tarcz, a także przewodów i płynów hamulcowych.

Istotne znaczenie szczególnie o tej porze roku, ma stan wycieraczek. Powinno się sprawdzić, czy wycieraczki nie przymarzają do szyby. Jeżeli wycieraczki słabo zbierają brud oznacza to, że ich pióra się zużyły i należy je wymienić na nowe. Przy okazji warto też zaopatrzyć się w niezbędny w okresie zimowym płyn do spryskiwaczy o niskiej temperaturze zamarzania.

Warto również wyposażyć się w dodatkowy sprzęt, który będzie przydatny podczas zimy. Niezbędne w odśnieżaniu auta będą: zmiotka, skrobaczka, odmrażacz do szyb w płynie oraz nieprzemakalne rękawiczki. Na wypadek zamarzniętego zamku warto mieć przy sobie odmrażacz do zamków. Dodatkowo przydatne mogą być przewody rozruchowe, linka holownicza oraz łańcuchy, które możemy wozić w bagażniku. Należy pamiętać również o konieczności posiadania kamizelki odblaskowej, która zapewni kierowcy widoczność w razie konieczności dokonania naprawy pojazdu.

Koniec listopada to ostatni dzwonek, aby przygotować samochód na nadchodzące mrozy i opady śniegu. Powinniśmy przede wszystkim zadbać o elementy wpływające na bezpieczeństwo jazdy, drobne zabiegi możemy wykonać przy samochodzie sami, natomiast zmianę opon czy przegląd techniczny powinniśmy zlecić serwisowi.