Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Święta Bożego Narodzenia bez stresu

blog_swieta

Okres zbliżających się świąt Bożego Narodzenia to czas wesołych przygotowań i niestety również stresu. Według sondażu TNS OBOP, aż 45% badanych Polaków stresuje się przygotowaniami do świąt. Przedstawiamy kilka cennych wskazówek, które sprawią że ten czas będzie mniej stresujący.

Podstawą sukcesu jest tutaj dobra organizacja. Niezbędny będzie porządny kalendarz/notes do zapisywania przypomnień lub aplikacja mobilna, którą będziemy mieć pod ręką. Zapisywanie informacji zamiast przechowywania ich w głowie sprawi, że wszystkie pomysły i rzeczy do zrobienia będą w jednym miejscu, a my nie będziemy się martwić, czy coś jeszcze mamy do zrobienia. Warto każdorazowo skreślać z listy zadania, które już wykonaliśmy. Ta pozornie błaha czynność sprawi, że poczujemy się lepiej, widząc ile spraw mamy już „z głowy”.

Przygotowania  rozłóżmy na kilka etapów. Nawet największą pracę można wykonać metodą małych kroków i podzielić zadanie na małe, przyjazne części. Przejrzyjmy listę sklepów i ustalmy optymalną trasę. Oszczędźmy czas zamawiając usługi w sklepach internetowych. Pamiętajmy, że w grudniu czas oczekiwania na zamówienie może być dłuższy niż w pozostałych miesiącach.

W okresie przedświątecznym warto również zadbać o dobrą atmosferę w pracy. Starajmy się szanować czas pracowników i własny. Czy wiecie, że oderwani, nawet na moment, od zadania, które właśnie wykonujemy, potrzebujemy aż 10 min, żeby zaangażować się z powrotem w przerwaną czynność? To ogromna strata czasu i energii! Dlatego sprawdźmy najpierw sami, czy na pewno nie mamy tego maila w skrzynce, spiszmy pytania i obgadajmy je z kolegą „hurtowo”, a z większymi tematami umówmy się na konkretna godzinę. Dobre zorganizowanie czasu pracy sprawi, że później ze spokojną głową będziemy mogli skupić się na sprawach świątecznych.