Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Czas zadbać o ogród

blog-praca-w-ogrodzie

Nadeszła wiosna, za chwilę rozpocznie się sezon działkowy. Ale już dziś należy pomyśleć o tym, co zrobić, aby nawet nasz mały, przydomowy ogródek wyglądał pięknie.

Zaczynamy od prac porządkowych i sprawdzenia, jak rośliny przetrwały zimę. Zdejmujemy zimowe osłony, oczywiście pod warunkiem, że temperatury są już dodatnie. Potem zabieramy się za przycinanie, aby rośliny lepiej się rozgałęziały i były zdrowsze. Potrzebne nam będą specjalistyczne narzędzia, takie jak sekatory, różnego rodzaju nożyce, piłki, piły, rękawice ochronne itp. Oczywiście, nie wszystkie rośliny pielęgnujemy w ten sam sposób. Inaczej dbamy o drzewa owocowe, ozdobne, krzewy różane czy żywopłoty.

W tym czasie zajmujemy się również sadzeniem nowych roślin: na początku jednorocznych. Kolega z pracy, zapalony działkowiec, już w marcu spędza każdą wolną chwilę na działce. Sam wykonuje wszystkie prace i rozplanowuje ogród. Nie każdy ma jednak do tego smykałkę lub wystarczającą ilość wolnego czasu. Warto wtedy zaufać fachowcom od prac ogrodniczych i projektantom zieleni, których wizytówki można znaleźć w Internecie.

Jeżeli nasz ogród jest bardzo mały i rośnie w nim głównie trawa, nie znaczy, że jesteśmy zwolnieni z prac porządkowych. Wykonujemy zabiegi aeracji lub wertykulacji, które służą rozluźnianiu podłoża i pobudzają trawy do krzewienia się. Następnie kosimy, wygrabiamy, nawozimy, dosiewamy, usuwamy chwasty. Na każdym z tych etapów możemy skorzystać z pomocy Panoramy Firm, w której reklamuje się wiele sklepów z narzędziami ogrodniczymi i nawozami.

Gdy temperatury będą już sprzyjały wypoczynkowi w naszym wypielęgnowanym ogrodzie, może warto pomyśleć też nad nowymi meblami z bambusa, gustownej altanie lub drewnianym domku dla najmłodszych. Po zakończeniu przygotowywania ogrodu na wiosnę, nie pozostaje nam już nic innego, jak organizacja wspaniałego garden party, z udziałem przyjaciół i znajomych!