Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Jak wybrać dobry stok narciarski i miejsce zimowego wypoczynku?

blog__0017_Layer 1

Sezon sportów zimowych rozpocznie się niebawem na dobre. W Polsce coraz więcej ośrodków narciarskich inwestuje w nowoczesną infrastrukturę, w ciągu ostatnich 5 lat w polskich górach powstało niemal 30 nowych kolei linowych. Wybierając się na urlop można obecnie skorzystać z bezpłatnych map cyfrowych i zdjęć lotniczych, aby dobrze wybrać miejsce naszego wypoczynku.

Wiele z osób wybierających się na zimowy wypoczynek organizuje wyjazd na własną rękę. Są to przede wszystkim osoby, które lubią być niezależne, a długość urlopu czy zakwaterowanie dobierają wedle własnych upodobań. Polacy, wybierając odpowiedni kurort kierują się przede wszystkim cenami kwater i tym, czy będzie gwarantowany śnieg. Dlatego też największą popularnością cieszy się Podhale, gdzie śniegu naturalnego i sztucznego przeważnie jest najwięcej.

Obecnie w wyborze miejsca zimowego odpoczynku pomocnym rozwiązaniem są również bezpłatne mapy cyfrowe, dzięki którym możemy śledzić na bieżąco informacje o czynnych wyciągach i stopniu naśnieżenia stoków narciarskich.

Na mapie Panoramy Firm jest przyjazna amatorom białego szaleństwa funkcjonalność – „Wyciągi narciarskie”. Po kliknięciu w ikonkę pojawiają się dodatkowe informacje, takie jak:

  • liczba wyciągów,
  • najdłuższa trasa,
  • szczyt,
  • stacja dolna,
  • różnica wzniesień,
  • stopień naśnieżenia,
  • link do strony internetowej wyciągu,
  • oraz adres wraz z numerem telefonu.

Dane pochodzą z serwisu www.skiinfo.pl.

Polacy najczęściej wybierają się na zimowy wypoczynek samochodem, który daje im niezależność i możliwość zabrania własnego sprzętu narciarskiego. Wówczas kierowcy dzięki aplikacjom mobilnym zamieniają telefon w wygodną i w funkcjonalną nawigację GPS. W lepszym i sprawniejszym planowaniu podróży w góry, pomocne są aktualnie bezpłatne mapy cyfrowe. Mapy są w pełni responsywne czyli dostosowane do wyświetlania na wszystkich typach ekranów. Pozwalają śledzić na bieżąco informacje o korkach i utrudnieniach na trasie, oprócz możliwości wyznaczania trasy i pomiaru odległości, mają funkcjonalność ustalania współrzędnych GPS czy skalowania, a architektura warstwowa pozwala na grupowanie danych tak by ich włączanie/wyłączanie nie traciło na czytelności i co najważniejsze są aktualizowane na bieżąco.

Aby odpoczynek był udany powinniśmy go odpowiednio zaplanować. Istotne jest nie tylko miejsce zakwaterowania czy jedzenie, ale w przypadku wyjazdów zimowych również możliwości narciarskie. Aby w pełni cieszyć się z wyjazdu i nie napotkać nieprzyjemnych niespodzianek powinniśmy skorzystać z możliwości współczesnych technologii, które pozwolą na sprawniejsze, dokładniejsze i szybsze podjęcie decyzji odnośnie miejsca wypoczynku i trasy podróży.