Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Pomysł na biznes – Aranżacja terrariów

blog-terrarium

Moda na ciekawe wnętrza dopiero przechodzi renesans w naszym kraju. Czy to w domu, czy w biurze interesujące dodatki i nietuzinkowe ozdoby przyciągają wzrok i cieszą oko. Piękne akwarium już nikogo nie dziwi, ale genialnie spreparowane terrarium, w którym mieszka „prehistoryczne” zwierzę z dalekich krajów, to już inna bajka.

Niestety w dzisiejszych czasach nie mamy chwili do stracenia. Praca, dom, znajomi – kto może sobie teraz pozwolić na psa? Takiemu zwierzakowi trzeba poświęcić sporo uwagi… Oczywiście pozostaje również kwestia uczuleń na sierść. Wtedy rezygnujemy z posiadania pupila nie zdając sobie sprawy, że możemy mieć przecież przyjaciela w domu, ale musimy wybrać gatunek bez sierści.

Wybór jest gigantyczny – żółwie, płazy, różnokolorowe jaszczurki… ogranicza nas tylko inwencja i budżet. Jednak, jeśli decydujemy się na tak nietypową ozdobę musimy się liczyć z tym, że zwierzęta te muszą mieć określone warunki, aby dobrze się rozwijać i żyć. Tylko jak tu się dowiedzieć wszystkiego na raz? Tu wkracza właśnie nasza firma! Klienci nie będą musieli poświęcać godzin na przygotowanie materiałów, naukę oraz prace wykończeniowe – zrobimy to za nich.

Aranżacja terrarium o pojemności  50-100 litrów kosztuje mniej więcej 300 złotych, w sprawie nietypowych rozmiarów i wymagań dogadujemy się z klientem indywidualnie. Znajomy miał kiedyś prawie trzymetrowego boa dusiciela – terrarium, a raczej woliera dla niego kosztowała… nieco więcej – ok. 1000 złotych z materiałami! Jak widać można zarobić na takim biznesie, szczególnie, że moda na posiadanie pięknego terrarium właśnie zakorzenia się u nas na dobre.

Jak się reklamować? Oczywiście w Internecie – strona www to podstawa, do tego obecność na Facebooku, w Google, w bazach firm typu Panorama Firm. Warto też zrobić zdjęcia/portfolio swych realizacji i promować je na Instagramie. Można też prowadzić specjalistycznego bloga, na którym zamieszczamy np. porady, ciekawostki i zdjęcia własnych hodowli czy materiałów. W ten sposób potencjalny klient będzie mógł zobaczyć, czego może się spodziewać po naszych usługach.