Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Pomysł na biznes – domowe wypieki

blog_tort_ozdobny

Nawet największy zwolennik diety bezcukrowej czasem przyzna, że ma ochotę na coś zdrowego i słodkiego. Niektórzy nie wyobrażają sobie porannej kawy bez słodkiego dodatku, a dzieci wprost uwielbiają kolorowe słodkości. Produkty kupowane w sklepach niestety nie posiadają dobrego składu, pełno w nich szkodliwych dla naszego zdrowia konserwantów. Domowe wypieki są o wiele zdrowsze i smaczniejsze od tych produkowanych przez ogromne koncerny z mrożonego, gotowego ciasta.

Dlaczego by nie spróbować stworzyć z tego własnego, dochodowego biznesu? Domowe wypieki mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Podstawowym warunkiem do prowadzenia takiego biznesu jest pasja i talent do pieczenia lub współpraca z kimś, kto posiada takie umiejętności.

Na początek warto pomyśleć czy chcemy założyć punkt stacjonarny, mobilny czy może chcemy zaopatrywać w nasze wypieki okoliczne kawiarnie i małe sklepiki oraz okazjonalnie wystawiać swoje produkty przy okazji eventów czy targów śniadaniowych.

Dobrze jest też wybrać specjalizację naszego biznesu, czy będziemy wykonywać ręcznie słodkości takie jak lizaki i cukierki o fantazyjnych kształtach, czekoladki czy może ciasta i babeczki, z kolorowymi polewami i posypkami. Fantazyjne zdobienia, mogą być elementem charakterystycznym dla naszej marki, dzięki któremu konsumenci sięgną po nasze wyroby.

Kolejnym etapem przedsięwzięcia jest zakup bądź wzięcie w leasing lub wynajem sprzętu potrzebnego do przyrządzania (kuchenka, robot kuchenny, blendery) czy przechowywania naszych produktów (lodówki). Nie można zapomnieć też o transporcie posiłków, dlatego konieczne jest kupno odpowiedniego samochodu, a także przenośnych lodówek, pojemników i termosów.

Każda branża rządzi się swoimi prawami, jednak nie można zapomnieć o konkurencji. Należy starannie opracować strategię obecności na rynku: czym przyciągniemy i zainteresujemy klientów oraz jak potem możemy ich zatrzymać. Renoma w tej branży to podstawa! Surowce najwyższej jakości, unikalna receptura oraz estetyka sprawią, że klienci będą do nas wracali, dodatkowo polecając usługi znajomym, dzieląc się zdjęciami naszych wyrobów czy meldując się  w naszym lokalu na Facebooku. Promocję zapewni nam skuteczna reklama online, obecność w mediach społecznościowych, ale też akcje ulotkowe czy kupony rabatowe. Pamiętajmy także o zostawianiu wizytówek oraz organizowaniu degustacji, zgodnie ze starą zasadą “przez żołądek do serca”!