Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Pomysł na biznes – naturalne kosmetyki

blog__0007_Photogenica-PHX19176739 (1)

Hasło „ekologia” robi obecnie zawrotną karierę. Ludzie są coraz bardziej świadomi zagrożeń płynących ze spożywania niezdrowej żywności czy stosowania niewłaściwych kosmetyków. Z coraz większym zaangażowaniem zapoznają się ze składem kosmetyków, decydując się na zakup droższych, ekologicznych, które posiadają certyfikaty wysokiej jakości.

Naturalne i zdrowe

Certyfikowane kosmetyki ekologiczne pochodzą z kontrolowanych upraw oraz hodowli ekologicznych. Daje to pewność, że podczas ich powstawania zwraca się uwagę na ochronę środowiska i wysoką jakość tworzonych produktów, które nie posiadają zanieczyszczeń mogących zagrozić zdrowiu. Z kolei w kosmetykach konwencjonalnych nacisk stawia się na niski koszt powstania oraz wysoki zysk ze sprzedaży. Dlatego kosmetyki te zawierają niskiej jakości składniki i dużą ilość konserwantów, aby mogły zachować jak najdłuższy termin użyteczności.

Zostaliśmy przyzwyczajeni, że kosmetyk powinien ładnie wyglądać, pięknie pachnieć, dobrze się pienić i do tego być stosunkowo tani. Jednak „nie wszystko złoto, co się świeci”. Kosmetyk, żeby działał, musi być przede wszystkim bogaty w witaminy, minerały oraz składniki, często ziołowe oraz pochodzenia naturalnego i spożywczego, które przed wiekami z powodzeniem były stosowane przez nasze babki i prababki. Wystarczy przypomnieć pozytywne właściwości, jakie daje stosowanie rumianku, pokrzywy, mleka czy drożdży. Rumianek działa kojąco, pokrzywa oczyszcza, mleko wygładza skórę, a drożdże poprawiają wygląd cery oraz włosów oraz wpływają na ich szybszy wzrost.

„Eko” znaczy modnie

Moda na życie w zgodzie z naturą, pozwala na rozwój rynku produktów ekologicznych oraz utrzymuje trend na powstawanie firm, które zajmują się ich dystrybucją i promocją. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, powiększają one ofertę produktową, aby asortyment był dostosowany do specyficznej grupy odbiorców.

Ze względu na rożne potrzeby klientów, trzeba pamiętać o różnych formach promocji. Z myślą o nabywcach, dokonujących zakupów on-line, warto pomyśleć o stronie i sklepie internetowym, a w dalszej kolejności – o zaprezentowaniu swojej oferty na różnych portalach aukcyjnych. Aby ułatwić im poszukiwania, koniecznie należy zakupić wizytówkę w Panoramie Firm tak, aby po wpisaniu branży, w tym przypadku „kosmetyków ekologicznych” oraz konkretnej lokalizacji, w jakiej się znajdują, trafiali na naszą reklamę.

Pozytywny wpływ na zdrowie

Stosowanie kosmetyków z certyfikatami ekologicznymi, daje pewność, że chronimy naszą skórę przed działaniem takich substancji jak: silikony, składniki pochodzenia petrochemicznego czy barwniki niewiadomego pochodzenia. Produkty ekologiczne nie zakłócają prawidłowego funkcjonowania skóry, przez co z dnia na dzień staje się ona zdrowsza, gładsza i bardziej promienna. Poznawanie na nowo właściwości, jakie posiadają oleje, zioła i naturalne produkty, zwiększa naszą wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Uświadamia nam, jakim bogactwem obdarza nas natura i jak korzystać z ogólnodostępnych surowców, aby korzystniej oddziaływać na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Ze względu na rosnącą popularność tego typu kosmetyków należy pamiętać o ich dystrybucji lub wzbogaceniu dotychczasowej oferty o dodatkowe produkty, które zawierają ekologiczne certyfikaty, naturalne składniki lub są tworzone z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości. Z pewnością zainteresują one zwolenniczki zdrowego stylu życia, które będą chciały dbać nie tylko o zdrowie i dobre samopoczucie, ale także w szczególny sposób troszczyć się o środowisko.