Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Skuteczne sposoby na jesienną aurę

blog__fitnes

Gdy lato dobiega końca, a ciepłe, słoneczne dni ustępują miejsca chłodnym, jesiennym i coraz krótszym, część z nas dopada chandra, znużenie i nieodparta pokusa zajadania się smakołykami siedząc na wygodnej kanapie przed ekranem telewizora czy z laptopem. Czujemy się zniechęceni, brakuję nam energii, spada nam nastrój.

Najlepszy sposób na jesień? Bądź aktywny!

Skutecznym sposobem na przełamanie jesiennej chandry jest … aktywność. O tej porze roku warunki pogodowe nie sprzyjają bieganiu czy jeździe na rowerze, warto zatem znaleźć odpowiedni klub fitness czy siłownię, wybrać najlepszą dla siebie ofertę, utrzymać formę mimo ponurej i szarej aury za oknem.

Bogata oferta sieci fitness

Jeśli chodzi o oferty sieci fitness, możliwości są niemal nieograniczone. Od klasycznych zajęć, po zajęcia mniej typowe, w których znajdzie się miejsce zarówno dla osób zaawansowanych, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Przed wybraniem się na zajęcia, należy pamiętać o kilku kluczowych elementach. Wybierzmy taką ofertę, która jest najbardziej korzystna dla nas, pod względem lokalizacji i ceny. Wiele lokali oferuje konsultacje  z trenerem personalnym, z których warto skorzystać przed przystąpieniem do ćwiczeń. Trener przeprowadzi z nami wywiad, wskaże obszary, nad którymi będziemy pracować oraz zademonstruje prawidłowy sposób wykonywania ćwiczeń i korzystania z urządzeń znajdujących się na siłowni.

Odpowiednio wyszkolony trener  pomoże nam dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i określić ilość wykonywanych powtórzeń tak, aby nie nabawić się kontuzji. Jego opinia przyda się także tym, którzy nie wiedzą czy lepsze są ćwiczenia indywidualne na siłowni, czy może zajęcia grupowe, jak fitness, joga, pilates, czy zajęcia taneczne. Opcji jest mnóstwo, dlatego rozmowa z osobistym trenerem powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

Warto pamiętać także o sprawdzeniu sprzętu dostępnego na siłowniach, jego jakości i różnorodności. Zwracajmy także uwagę na ofertę, bowiem niektóre siłownie nie posiadają basenu, bądź sauny i mogą rekompensować to klientom poprzez szeroki wachlarz zajęć grupowych lub atrakcyjne programy rabatowe. Nie zapominajmy także o higienie i stanie czystości takiego miejsca.

Jeśli zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie i chcemy przełamać codzienną monotonię warto jak najszybciej zabrać się do znalezienia odpowiedniego miejsca. Kilka godzin w tygodniu spędzonych na siłowni, czy też zajęciach grupowych pozwolą nam cieszyć się kondycją i sylwetką przez cały rok i pokonać jesienne przesilenie.