Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

"Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ..."

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Unikatowe narzędzie do zarządzania firmą w Internecie już w Polsce

blog_netskaner2

Większość Internautów, szukając dowolnej firmy, wpisuje jej nazwę do wyszukiwarki internetowej.  Wynik wyszukiwania pokazuje czy dana firma jest, gdzie się znajduje i jaki ma telefon. Brak tych danych lub niepoprawne dane w wyszukiwarce internetowej natychmiast negatywnie wpływają na postrzeganie takiej firmy. Czy w ogóle istnieje? Czy szukam właściwej firmy? Użytkownik zadaje sobie pytanie “może skorzystam z usług innej firmy, bo ta już pewnie nie działa”. Szereg negatywnych konsekwencji dla biznesu, który nie zadbał o swój wizerunek w Internecie.

Tymczasem od niedawna na polskim rynku dostępne jest narzędzie, które pozwala zadbać o spójne i prawidłowe dane lokalizacji firmy w Internecie, jednocześnie w odniesieniu do wielu serwisów internetowych publikujących dane teleadresowe i prezentację danej firmy.

NETskaner pozwala w prosty sposób zarządzać i kontrolować dane lokalizacji firmy w wielu serwisach internetowych w sieci.

Zasada działania jest następująca. Eniro, firma oferująca jako jedyna to narzędzie na rynku polskim, tworzy profil lokalizacji firmy w NETskanerze, a następnie synchronizuje ten profil z wieloma serwisami na rynku (Google, Facebook, Panorama Firm, Yelp, Cylex, nawigacje samochodowe TomTom, Navmii i wiele innych) poprzez bezpośrednie połączenie API. Profile są tworzone tam, gdzie ich wcześniej nie było. Natomiast jeśli istnieją, są identyfikowane i aktualizowane. Synchronizacja odbywa się w czasie rzeczywistym.

Właściciel firmy otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego i w dowolnym momencie może aktualizować i poszerzać zawarte tam informacje. Zakres możliwych do prezentowania danych jest bardzo szeroki i obejmuje dane teleadresowe, opis działalności, słowa kluczowe, a także grafiki, logotypy i filmy wideo. Właściciel firmy może także za pomocą NETskanera monitorować opinie i recenzje pojawiające się w sieci na temat jego firmy oraz śledzić statystyki wejść do profili na poszczególnych serwisach.

NETskaner działa korzystnie w wielu wymiarach. Po pierwsze pozwala na kontrolę i zarządzanie danymi lokalizacji firmy. Następnie wpływa pozytywnie na pozycjonowanie strony domowej firmy, ponieważ zapewnia linkowanie do strony domowej z profili utworzonych w sieci internetowej. Pozwala monitorować media społecznościowe i w odpowiednim momencie zareagować. Buduje pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy w Internecie.

NETskanera można przetestować bezpłatnie, wykonując darmowy audyt obecności firmy w sieci: www.netskaner.pl