Verum Lex Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Verum Lex Sp. z o.o.

ZLECENIA NIETYPOWE INDYWIDUALNE, DOPASOWANE DO DANEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ KLIENTA

Informacje

Opis działalności

Zapewniamy swoim Klientom pełną dyskrecję i realizacje zadań najwyższej jakości. Agencja detektywistyczna na poziomie. Agencja detektywistyczna na poziomie.

O nas

OPINIE O NAS:

Bardzo szybko, konkretnie, fachowo, profesjonalnie. Stały kontakt telefoniczny, jest się na bieżąco informowanym. Serdeczne podziękowania dla pana Andrzeja i Łukasza. Pozdrawiam Iwona L. z Niemiec.
Iwona 2016.10.05 2016-10-05

Miałam przyjemność skorzystać z usług Verum Lex. Skuteczni, szybcy w działaniu i bardzo zaangażowani.... Byłam zaskoczona, że w tak specyficznym rodzaju świadczonych usług można być człowiekiem i widzieć w innych człowieka. Bardzo dziękuję panom Andrzejowi i Łukaszowi za pomoc, opiekę i szybkie rozwiązanie"mojej" sprawy. Polecam, Polecam, polecam. Magdalena M z Mazur.
Magdalena M z Mazur 2016-09-26

Dziękuję firmie VERUM LEX mogę szczerze Polecić super profesjonalnie wykonane zlecenie. Mąż mnie zdradzał od 2 lat a VERUM LEX dopiero mi otworzyło oczy. SUPER DOWODY I RAPORT adwokat powiedział, że na bank mam wygraną sprawę z orzeczeniem o winie ex męża. Godni Polecenia.
Aneta Belgia 2016-09-24


Uczciwi i profesjonalni. Rozumieją klienta i naprawdę staraję się mu pomoc. Udzielają rownież porad prawnych. Godni Polecenia.
Lubinianka 2016-09-09

Uczciwi i profesjonalni. Rozumieją klienta i naprawdę staraja się mu pomoc. Udzielają również porad prawnych. Godni Polecenia.
Lubinianka 2016-09-09

Najlepsza firma. Uczciwość, punktualność, wsparcie psychologiczne, porady prawne. Człowiek, oszukany, zdradzony, poniżony i okłamywany potrzebuje wsparcia i pomocy. Firma Verum Lex pomaga dotrzeć do prawdy, rozwiązuje profesjonalnie nawet bardzo trudne i skomplikowane sprawy. Pracują tam sami profesjonaliści, ale przede wszystkim wspaniali ludzie. Dowody jakie zdobywają pomagają w sposób nieoceniony przy rozwodach z orzekaniem o winie. Jednak co najważniejsze dzięki współpracy z ludźmi z firmy człowiek odzyskuje zaufanie do ludzi i staje się to też początkiem odzyskiwania własnej godności. Akcje przeprowadzane są profesjonalnie. Firma posiada nowoczesny sprzęt operacyjny.
Aga 2016-09-08

Nasi główni klienci

Osoby prywatne oraz firmy

Marki i specjalizacje

ZLECENIA NIETYPOWE INDYWIDUALNE, DOPASOWANE DO DANEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ KLIENTA.

Ceny ustalamy indywidualnie lub dopasowujemy z cennika.
- kompleksowe usługi detektywistyczne
- śledzenie niewiernego męża
- śledzenie niewiernej żony
- poszukiwanie osób zaginionych
- kompleksowa obsługa prawno-windykacyjna należności wynikających z obrotu gospodarczego:
• windykacja należności;
• obrót wierzytelnościami;
• kompensaty;
• monitoring płatności;
• wywiad gospodarczy.

Produkty i usługi

Usługi detektywistyczne
Zgodnie z zasadą wszystko z jednej ręki oferujemy usługi:

DETEKTYWISTYCZNE
PRAWNE
BADANIA SPECJALISTYCZNE DYSKRETNE
DNA
NARKOTYKI I SUBSTANCJE PSYCHOAKTYWNE
GRAFOLOGIA
WARIOGRAF
MECHANOSKOPIA
FONOSKOPIA
DAKTYLOSKOPIA
WINDYKACYJNE
OFERTA NA USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Prowadzimy działania związane z szeroko rozumianym zarządzaniem wierzytelnościami , które tworzą:

• windykacja należności;
• obrót wierzytelnościami;
• kompensaty;
• monitoring płatności;
• wywiad gospodarczy.

Jedną z usług, oferowanych przez Verum Lex sp. z o.o. jest wykup wierzytelności wpisanych w straty finansowe w latach ubiegłych. Z naszych doświadczeń wynika, że rozmiar i waga podejmowanych przez naszych Klientów działań związanych z bieżącym funkcjonowaniem firmy i konieczność utrzymania płynności finansowej niejednokrotnie uniemożliwia angażowanie się w sprawy windykacyjne, które zostały bezskutecznie zakończone w poprzednich okresach obrachunkowych.
Racjonalność tych decyzji wynika głównie z tego, iż skuteczność tych działań najczęściej jest relatywnie niska i nie przynosi wymiernej korzyści w postaci generowania dodatkowego strumienia środków finansowych. Rozumiejąc te zależności, wypracowaliśmy formę, która z jednej strony pozwala naszym Klientom uzyskać tak potrzebne w dzisiejszych realiach gospodarczych środki finansowe, zaś z drugiej strony nie powoduje dodatkowych obciążeń, w całości przenosząc ryzyko związane z windykacją na Verum Lex Sp. z o.o. Proponowany przez nas wykup wierzytelności w oparciu o cesję zupełną spełnia wszystkie wyżej wymienione założenia współpracy.

Certyfikaty

W związku z dyskrecja w naszych działaniach oraz ochrona danych klientów nie chwalimy się zrealizowanymi zadaniami.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Głogów, Milicz, Ząbkowice Śl., Wrocław, Zgorzelec, Lwówek Śl., Legnica, Środa Śl., Góra, Lubań
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(30 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Roman
2017-12-04
Dziękuje całemu Verum Lex za cały miesiąc profesjonalnej pracy. Prawdziwi fachowcy, duże zaangażowanie. Serdecznie Polecam wszystkim potrzebującym prawdziwych zawodowców.
Anna
2017-07-21
Nakryli mojego przyszłego i na szczęście niedoszłego meża jeszcze przed ślubem. Naprawiacze życia, bardzo wam dziękuję i Gorąco Polecam wszyskim, którzy chcą dojść do prawdy.
Kinga
2017-06-24
Dziękowalam Panu osobiscie. Dziękuj jeszcze raz w opini za pomoc.
Gosia
2017-05-23
Dziękuje serdecznie za pomoc. Polecam Verum Lex wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej usługi, pracują tam fajni ludzie, którzy rozumieją potrzeby i problemy innych. Polecam. Pozdrawiam.
Kaśka
2017-02-25
Dziękuje za profesjonalne rozwiązanie mojej trudnej sprawy. Dzięki Wam podjęłam decyzję, której bałam się podjąć od bardzo dawna. Panie Łukaszu, dla Pana szczególne podziękowania za wsparcie podczas całej sprawy. Pana osoba, życzliwość i fachowe oceny sytuacji pozwoliły na przejście przez trudny okres. Raz jeszcze dziękuje i Polecam Verum Lex z czystym sumieniem.
Iwona 2016.10.05
2016-10-05
Bardzo szybko, konkretnie, fachowo, profesjonalnie. Stały kontakt telefoniczny, jest się na bieżąco informowanym. Serdeczne podziękowania dla pana Andrzeja i Łukasza. Pozdrawiam Iwona L. z Niemiec.
Magdalena M z Mazur
2016-09-26
Miałam przyjemność skorzystać z usług Verum Lex. Skuteczni, szybcy w działaniu i bardzo zaangażowani.... Byłam zaskoczona, że w tak specyficznym rodzaju świadczonych usług można być człowiekiem i widzieć w innych człowieka. Bardzo dziękuję panom Andrzejowi i Łukaszowi za pomoc, opiekę i szybkie rozwiązanie "mojej" sprawy. Polecam, Polecam, polecam. Magdalena M z Mazur.
Aneta Belgia
2016-09-24
Dziękuję firmie VERUM LEX mogę szczerze Polecić super profesjonalnie wykonane zlecenie. Mąż mnie zdradzał od 2 lat a VERUM LEX dopiero mi otworzyło oczy. SUPER DOWODY I RAPORT adwokat powiedział, że na bank mam wygraną sprawę z orzeczeniem o winie ex męża. Godni Polecenia.
Lubinianka
2016-09-09
Uczciwi i profesjonalni. Rozumieją klienta i naprawdę staraję się mu pomoc. Udzielają rownież porad prawnych. Godni Polecenia.
Lubinianka
2016-09-09
Uczciwi i profesjonalni. Rozumieją klienta i naprawdę staraja się mu pomoc. Udzielają rownież porad prawnych. Godni Polecenia.
Aga
2016-09-08
Najlepsza firma. Uczciwość, punktualność, wsparcie psychologiczne, porady prawne. Człowiek, oszukany, zdradzony, poniżony i okłamywany potrzebuje wsparcia i pomocy. Firma Verum Lex pomaga dotrzeć do prawdy, rozwiązuje profesjonalnie nawet bardzo trudne i skomplikowane sprawy. Pracują tam sami profesjonaliści, ale przede wszystkim wspaniali ludzie. Dowody jakie zdobywają pomagają w sposób nieoceniony przy rozwodach z orzekaniem o winie. Jednak co najważniejsze dzięki współpracy z ludźmi z firmy człowiek odzyskuje zaufanie do ludzi i staje się to też początkiem odzyskiwania własnej godności. Akcje przeprowadzane są profesjonalnie. Firma posiada nowoczesny sprzęt operacyjny. Byłam na akcji, korzystałam ze sprzętu, raport dostarczyłam do sądu, rozwiodłam się na pierwszej sprawie. Polecam.!!!
Zofia i jej firma
2016-08-05
Super! Dziekuję, całemu zespołowi sprawa bardzo poważna musieli poprawiać po dwóch detektywach. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, a ponadto na plusie co wydałam to odzyskałam z nawiązką dzięki trafnemu wyborowi, Polecam szczerze ich usługi.
Ola
2016-05-07
Z przyjemnością Polecam firmę Verum Lex. Jakość usług na najwyższym poziomie, uczciwość, świetny kontakt, dyskrecja, zaangażowanie w sprawę, 100 % skuteczność, zlecenie wykonane z największą dokładnością, a co ważne za bardzo przystępną cenę. Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Nie liczą się dla nich pieniądze, tylko potrzeby człowieka, co w dzisiejszych czasach, kiedy każdy goni za pieniądzem to się bardzo rzadko zdarza. Wszystkim życzę, aby spotkali na swojej drodze tak wspaniałych ludzi jak z firmy Verum Lex. Można dużo pisać, jednak ich praca wyraża więcej niż 1000 słów. Dziękuję bardzo za pomoc i zaangażowanie całemu zespołowi.
Mariola
2016-04-15
Super dziękuje za wspaniała i profesjonalna pracę całemu zespołowi. Zlecenie nie typowe, ale wykonalne przez Verum Lex, naprawdę Godni Polecenia. Jeszcze raz dziękuję wam Panowie w czerni.
Karolina
2016-03-03
Profesjonalizm i zaangażowanie w każda sprawę. Firma najbardziej godna polecenia. Pozdrawiam cały zespół naprawdę profesjonalistów.
Rejony Wrocławia
2016-01-21
Wierzcie, albo nie, trzydzieści dni zaangażowania, praca non stop, zrobili rzecz niesamowitą, drogo-tanio - do dyskusji. Ja jestem tak zadowolona i spokojna, temat wybitnie skomplikowany. Dziękuję całemu zespołowi. To ja chłopy. Dziękuję rejony Wrocławia w ukłonach.
Wiecie kto z Wrocławia
2016-01-05
Zdecydowałam sie na ich usługi za pośrednicywem koleżanki i nie żałuję. Chłopaki Wielkie Dzięki.
sama
2015-12-07
Godni polecenia.
saba
2015-12-05
Firma Verum Lex jest godna polecenia, a ich usługi warte swojej ceny. Raport, który przekazują klientowi jest przydatny przy rozwodach z orzekaniem o winie. Z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.
kasia
2015-12-05
Jestem zadowolona z usług. Polecam każdemu.
córka
2015-12-05
Firma profesionalnie wykonuje swoje zadanie. Jestem zadowolona z ich pracy i uważam, że warto skorzystać z usług firmy Verum Lex.
Piotr
2015-11-06
Biuro ok., chłopaki sprężają się w pracy, którą doskonale wykonują, jestem zadowolony z ich usług, na pewno, jak będę miał potrzebę to tylko z nich skorzystam załatwili super temat.
ewa
2015-11-04
Trzeba przyznać, że na spotkanie przyjeżdżają przygotowani, mówią co i jak, dzwonią w trakcie jak oni mówią roboty. Ja jestem zadowolona, mój mecenas powiedział, że raport jest prosto do sądu. Polecam. Ewa.
Karol
2015-10-27
Otworzyli mi oczy, nie należą do tanich, ale profesjonalizm rekompensuje koszty. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Dziękuję za dobrą robotę.
Już nie Łoś
2015-10-27
Otworzyli mi oczy, nie są tani, ale profesjonalność chyba nie ma ceny. Bardzo dziękuję.
kontrahent
2015-10-27
Trzeba przyznać, że faceci mega profesjonalni.
firma
2015-10-19
Dzięki za fakty, o których nie wiedzieliśmy.
Była żona
2015-10-08
SUPPER ROBOTA, PEŁNY PROFESJONALIZM.
Była żona
2015-10-08
SUPPER ROBOTA, PEŁNY PROFESJONALIZM.
zdradzana
2015-09-29
Suoer fachowcy.
Pokaż więcej

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
al. Kasztanowa 3 A-5
53-125 Wrocław, woj. dolnośląskie