Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 55zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Instalacje MW w Panoramie Firm

Instalacje MW

Zadowolenie klienta jest naszym celem a profesjonalizm i doświadczenie atutem.

Informacje

Opis działalności

Poszukiwanie, lokalizacja nieszczelności (wycieków) w instalacjach wodnych, centralnego ogrzewania, kanalizacyjnych, gazowych, pneumatycznych i innych. Kompleksowe usługi w zakresie montażu, wymiany, napraw wewnętrznych instalacji wod-kan, co i gazowych. Udrażnianie kanalizacji i wideo inspekcja. Pracujemy profesjonalnymi narzędziami najbardziej renomowanych firm. Lokalizujemy wycieki wszystkimi możliwymi metodami takimi jak: termowizja, elektroakustyka, metoda gazu śladowego, ultradźwięki, zadymianie kanalizacji. Używamy również detektorów, wilgotnościomierzy itd. Zapraszamy do kontaktu.

O nas

Co nas wyróżnia ?

• Duże doświadczenie
• Profesjonalny sprzęt wiodących firm.
• Referencje od klientów
• Kulturalna obsługa
• Konkurencyjne ceny
Jak działamy !
• Szybko reagujemy na wezwanie
• Żadna sprawa nie jest dla nas za mała
• Stosujemy skuteczne i trwałe rozwiązania problemów z instalacjami
• Często rozwiązujemy problemy przy których inni polegli
• Udzielamy gwarancji

Marki i specjalizacje

Viessman, Vailant, Saunier Duval, Junkers, Termet

Specjalizacje:

- lokalizacja i usuwanie wycieków, nieszczelności
- montaż, naprawa, wymiana wewnętrznych instalacji wod-kan., co, gazowych i elektrycznych
- udrażnianie kanalizacji
- montaż,naprawa,wymiana kotłów co
- solary
- naprawa bojlera
- biały montaż
- remonty łazienek
- montaż podgrzewaczy przepływowych
- próby szczelności
- montaż pralki, zmywarki, kuchenki gazowej
- remonty kotłowni
- montaż kabin prysznicowych
- ogrzewanie podłogowe

Produkty i usługi

Firma zajmuje się profesjonalnymi usługami hydraulicznymi. Poszukiwaniem, lokalizacją wycieków, nieszczelności w instalacjach wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, pneumatycznych i innych oraz ich usuwaniem. Udrażnianiem kanalizacji spiralami mechanicznymi i mini wuko. Inspekcją wideo i lokalizacją zatorów i uszkodzeń kanalizacji. Płukaniem, czyszczeniem instalacji centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego i ściennego. Pracujemy profesjonalnym sprzętem liderów na rynku, firm takich jak: Sewerin, Seba kmt, Sensistor, Bacharach, Testo, Trotec, Ridgid, Rothenberger, Rowo, Bachco, Hilti, Bosch, Topcon, Knipex.
Jako hydraulicy - instalatorzy z wieloletnim doświadczeniem, rzetelnie wykonujemy swoją pracę.

• Służymy doradztwem i pomocą przy montażu wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych i grzewczych
• Naprawiamy wszelkie awarie hydrauliczne
• Oferujemy usługi hydrauliczne, ciepłownicze i gazowe dla odbiorców prywatnych, firm, wspólnot mieszkaniowych i instytucji
• Posiadamy stosowne uprawnienia i certyfikaty

Polecamy swoje usługi wszystkim szukającym hydraulików solidnych i terminowych. Terenem naszego działania jest Wrocław oraz okoliczne miejscowości. Oferujemy konkurencyjne ceny na wykonywane usługi oraz udzielamy gwarancji solidności wykonania! Usługi wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych. Zachęcamy do kontaktu!
Opinie
MedicaDent
2016-02-15
Pan Marek wykonał pełen zakres profesjonalnych robót hydraulicznych w nowo powstałej klinice stomatologicznej. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy serdecznie.
Filip - Wrocław
2015-09-02
Szybka, bardzo profesjonalna usługa. Pan Marek to prawdziwy fachowiec, który nie tylko zna się na swojej robocie, ale oferuje niewygórowane ceny i służy cenną radą. Jeśli ktoś szuka fachowca od instalacji wodno-kanalizacyjnych, to może już przestać, bo właśnie go znalazł. Polecam!
Marek - Smolec
2015-07-31
Mistrz, profesjonalista w każdym calu, o nie przeciętnej wiedzy, bardzo dokładny, a na dodatek człowiek udzielający wszelkich informacji i cierpliwie odpowiadający na wszystkie pytania. Rodzaj fachowca, po którym nigdy nie trzeba poprawiać! Jak najbardziej polecam.:)
Gaj J. z Wrocławia
2015-06-23
Chce podziękować P. Markowi za pełny profesjonalizm i za wyrozumiałość, wymieniał u mnie ogrzewacz wody 23.06.15. Polecam ZDECYDOWANIE.
Klientka z Osobowic
2015-06-20
Usługa wykonana przez w/w firmę, to czysty profesjonalizm. Czynności związane z wymianą i bojlera i grzejnika w łazience przeprowadzone szybko w sposób bardzo fachowy pełna wiedza w temacie hydrauliki. W/w firmę polecam jako solidnego i rzetelnego wykonawcę.
Magda z Wrocławia
2015-05-05
WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU Pan Marek to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. U mnie montował piecyk gazowy i jestem szczęśliwa,że trafiłam właśnie na niego bo po pierwsze na temat piecyków i ich montażu wie wszystko a po drugie jest bardzo konkretny ,rzeczowy i zwyczajnie pomocny. Pracuje szybko i schludnie, posiada dużo specjalistycznego sprzętu i zostawia po sobie bardzo dobre wrażenie. Teraz już nie będę miała kłopotu do kogo zadzwonić w razie przeglądu czy awarii. Zdecydowanie POLECAM !!!
IW
2015-03-07
Witam, Jesteśmy właśnie po wizycie, punkt 11 zgodnie z ustaleniami, kultura i fachowość którą od razu widać po działaniu i efekcie ;) Grzejniki chodzą idealnie!! Szczerze polecam,
Lukasz
2014-03-22
Pełna fachowość i kultura, poza tym panowie bardzo pomocni przy wyborze kabiny prysznicowej i transporcie. Po wymianie w mieszkaniu pozostawili super porządek! Polecam wszystkim!
Krzysztof - Wrocław
2014-01-14
Fachowy tandem! Dwóch Panów, którzy znają się na swojej robocie. Są dobrze wyposażeni w sprzęt i świetnie z sobą współpracują. U mnie zaczęło się od próby ciśnieniowej c.o., poprzez nawiercenie otworu do szachtu, lokalizacja wycieku za pomocą kamery, wykucie niewielkiego otworu i naprawa jedną ręką po omacku. Dali radę! Problem rozwiązany przy naprawdę niewielkich szkodach. Panowie b.kulturalni - ani jednego przekleństwa przy robocie! Cena naprawdę przyzwoita. Jestem zadowolony i polecam!
Paweł
2013-11-14
Polecam, pełna fachowość w temacie hydrauliki
Klient
2013-11-08
Bardzo dobra firma i uczciwa.
2013-06-01
Polecam!!! Rzeczy niemożliwe dla takich fachowców stają się możliwe. Bardzo zadowolona klientka z ul. Bezpiecznej
2013-04-02
Polecam, konkretnie, kulturalnie, stara dobra szkoła.
Ewa z pl Nowy Targ
2009-10-21
Super fachowiec, ponadto punktualny, komunikatywny, uczciwy, dobrze zorganizowany i wyrozumialy. W przypadku awarii znalazl czas, by usunąc usterką nawet późnym wieczorem.
Bartek
2009-05-07
Bardzo dobra obsługa. Szczerze polecam :)
Bartek
2009-05-07
Bardzo dobra obsługa. Szczerze polecam :)
Blanca
2009-03-16
Naprawdę polecam. Fachowiec, a do tego nie jest mu obca estetyka. Wymienił kabinę prysznicową, przeniósł baterie, wykończenie silikonowe zrobione idealnie a po usunięciu i wklejeniu nowych kafli nie ma nawet śladu. Jestem bardzo zadowolona :)
Aleksandra Wichlinska
2009-01-28
Sympatyczny i kontaktowy człowiek. Punktualny i słowny.Usługi wykonuje dobrze ,szybko,czysto.Jestem zadowolona.
Załaduj kolejne 10 opinii
hydraulik, usługi hydrauliczne, instalacje hydrauliczne, dobry hydraulik, naprawa bojlera, naprawa bojlerów, przeciekający bojler, mrożenie rur, zamrażanie rur, udrażnianie rur, udrażnianie kanalizacji spiralą mechaniczną, spirala mechaniczna, wymiana grzejników, montaż grzejników, naprawa grzejnika, montaż kabin prysznicowych, usuwanie wycieków, bojlery, montaż kotłów c.o., instalacje co, montaż instalacji wod kan, przeciekający brodzik, przeciekająca kabina, biały montaż, wyciek z instalacji, montaż zmywarki, lokalizacja wycieków, wykrywanie wycieków, montaż baterii, montaż armatury sanitarnej, lokalizacja nieszczelności, profesjonalny hydraulik, montaż brodzika, płukanie ogrzewania podłogowego, montaż ogrzewania podłogowego, montaż kotłów, termowizja, montaż wc, montaż stelaża wc podtynkowego, instalacje elektryczne, poszukiwanie wycieku, centralne ogrzewanie, montaż centralnego ogrzewania, czyszczenie kanalizacji, udrażnianie kanalizacji, czyszczenie instalacji, awaria centralnego ogrzewania, naprawa centralnego ogrzewania, tani hydraulik, nieszczelna instalacja, instalacje gazowe, profesjonalne usługi hydrauliczne, montaż domowych instalacji gazowych, naprawa domowych instalacji gazowych, próba szczelności c.o., próba szczelności wody, zatkana rura kanalizacyjna, płukanie instalacji c.o., wyciek wody, instalator wod kan, montaż kotłowni, montaż termy gazowej, montaż junkersa, naprawa junkersa, naprawa termy gazowej, wideo inspekcja

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Grabiszyńska 67
53-503 Wrocław
woj. dolnośląskie