Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ... "

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Klinika Chirurgii Plastycznej dr n. med. Ireneusz Łątkowski Specjalista Chirurgii Plastycznej w Panoramie Firm

Klinika Chirurgii Plastycznej dr n. med. Ireneusz Łątkowski Specjalista Chirurgii Plastycznej

Specjalista chirurgii plastycznej.

ul. Piastowska 17 a
57-320 Polanica-Zdrój, woj. dolnośląskie
dodatkowe dane kontaktowe adres korespondencyjny
 1. poniedziałek:
  09:00 - 15:00
 2. wtorek:
  09:00 - 15:00
 3. środa:
  09:00 - 15:00
 4. czwartek:
  09:00 - 15:00
 5. piątek:
  09:00 - 15:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Ośrodek w Polanicy Zdroju jest najstarszym ośrodkiem chirurgii plastycznej w Polsce. Corocznie wykonuje się w nim kilka tysięcy zabiegów z dziedziny chirurgii rekonstrukcyjnej, twarzowo-czaszkowej. Gabinet spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. W jego skład wchodzą: sala przygotowawcza, sala operacyjna, sala pooperacyjna, gabinet konsultacyjny, poczekalnia. Blok operacyjny wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno - monitorujący.

O nas

dr n. med. Ireneusz Łątkowski

W roku 1989 ukończył Wrocławską Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim. Jest specjalistą I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej i II stopnia z zakresu chirurgii plastycznej. Od 1993r. pracuje jako chirurg plastyk w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju na stanowisku starszego asystenta, pod kierownictwem prof. dr. hab. doktora. h. c. Kazimierza Kobusa. W 2003 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Dr Łątkowski swoje umiejętności z zakresu chirurgii estetycznej poszerza uczestnicząc w szeregu sympozjów, zjazdów, konferencji, szkoleń krajowych i międzynarodowych:

• International Master Course on Ageing Skin J. M. C. A. S PARIS- FRANCE
• International Symposium for Plastic Surgeors & Aesthetic Breastsurgery-Updete & Vienna- Austria
• International Symposium on Aesthetic Plastic Surgery in Bonn
• Twelfth Annual Breast Surgery Symposium Atlanta, Georgia

Gabinet:

1. Gabinet spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. W jego skład wchodzą:

- sala przygotowawcza
- sala operacyjna
- sala pooperacyjna
- gabinet konsultacyjny
- poczekalnia
- pomieszczenia techniczne

2. Blok operacyjny wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt chirurgiczny i anestezjologiczno - monitorujący. Zabiegi operacyjne dokonywane są m. in. nowoczesnym sprzętem do odsysania tkanki tłuszczowej tzw. liposukcji firmy MicroAire, aparatem do odnowy biologicznej skóry i bezoperacyjnego usuwania zmarszczek firmy VISAGE itp.

3. W gabinecie zatrudniony jest wysoko wykwalifikowany personel medyczny: anestezjolodzy z II stopniem specjalizacji, pielęgniarki anestezjologiczne, instrumentariuszki z kilkudziesięcioletnim stażem zawodowym.

4. W okresie pooperacyjnym pacjenci pozostają pod fachową opieka pielęgniarską w pokojach 1 - osobowych.

Nasi główni klienci

Protezy piersiowe firmy MENTOR

Marki i specjalizacje

Dr Łątkowski od szeregu lat prowadzi własny gabinet chirurgii plastycznej, w którym przeprowadzane są zabiegi z dziedziny chirurgii estetycznej, leczenie wad wrodzonych i zmian pourazowych.

Produkty i usługi

Wykonywane zabiegi:

- zabiegi operacyjne nosa
- zabiegi operacyjne powiek
- lifting
- zabieg odsysania uda
- zabieg odsysania brzucha
- operacja rekonstrukcji piersi
- powiększenie piersi (p. gruczoł)
- powiększenie piersi (p. mięsień)
- powiększenie piersi Prot. Anat.
- zabiegi operacyjne uszu
- powiększenie ust

Zabiegi ginekologiczne:

Wykonujemy zabiegi chirurgiczne kobiecych narządów płciowych, mające na celu przywrócenie, poprawienie ich wyglądu i funkcji. Działania te prowadzą do poprawy poczucia własnej atrakcyjności i komfortu psychicznego leczonych kobiet.

Rodzaje operacji:

• Zmniejszanie warg sromowych
• Plastyka przedniej ściany pochwy
• Tylna plastyka ściany pochwy
• Operacje zwężeń i zarośnięć pochwy
• Wycięcie błony dziewicze
• Rekonstrukcja błony dziewiczej
• Wycięcie endometriozy i korekcje blizn po cięciu cesarskim
• Plastyka zastarzałego pęknięcia krocza
• Operacje pęknięć szyjki macicy
• Wycięcie szyjki macicy
• Przemieszczenie łechtaczki
• Nowoczesne bezbolesne leczenie nadżerek (fotokoagulator elektronowy-laser)
• Abrazje diagnostyczne jamy macicy
• Wyjęcie wkładki domacicznej
• Założenie wkładki domacicznej


* http://www.znanylekarz.pl/ireneusz-latkowski-2/chirurg-plastyczny/polanica-zdroj

* http://www.estheticon.pl/chirurdzy/latkowski-ireneusz

* http://lekarze.mamzdrowie.pl/ireneusz-latkowski-chirurg-plastyk-polanica-zdroj

* http://abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/%C5%82%C4%85tkowski

* https://www.klinikiwpolsce.pl/oferta/view/prywatna_klinika_chirurgii_plastycznej_w_polanicy_zdroju.html

* http://www.feelbeauty.eu/speciallists/show/id/118/ireneusz-latkowski

Certyfikaty

Opinie
PatiGrojec
2017-09-04
Klinika doktora Ireneusza jest Godna Polecenia. Robiłam tam usta i efekt utrzymuje się już pół roku a ma się utrzymać jeszcze do 9 miesięcy albo nawet roku. Efekt jest piękny i mam takie usta o jakich marzyłam. Dziękuję.
Malgoshata
2017-06-21
Ja przeszłam odsysanie tłuszczu z brzucha i wygladam świetnie. Niedawno zdjęłam ubranie modelujące, które musiałam nosić 8tygodni i nie mogę się nacieszyc swoim nowym pieknym wygladem. Bardzo dobra opieka w klinice.
hgjjjjjj
2016-07-02
Fajny i normalny facet nie robi dystansu wobec pacjentów, nigdy nie poznałam takiego lekarza , bardziej myśli co jest dobre dla pacjenta niż o sobie.
moni
2016-05-29
Bardzo fajny lekarz i uczciwy wzbudza zaufanie miałam u niego robiony nos i wygląda o wiele lepiej.
Monika
2016-01-20
Polecam tą klinikę. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko na wysokim standardzie.
alek
2015-07-29
Jako jeden z przedstawicieli płci męskiej poddałem się operacji u dra Łątkowskiego i oceniam go bardzo pozytywnie. Przede wszystkim dobre podejście do pacjenta i fachowa wiedza przekazywana w przystępny sposób.
ulT
2015-07-16
Klinika w Polanicy to świetne miejsce, gdzie można robić cuda z ludzkim ciałem. Doktor Latkowski to wyjątkowy specjalista, wiele lat doświadczenia i ogromna wiedza, tak jawi się od początku i taki okazuje się później. Niewielu lekarzy się mną tak dobrze zajęło. Polecam gorąco.
gunia
2015-06-29
Chirurg Łątkowski to świetny fachowiec, dzięki któremu poprawiłam swój wygląd. Opieka w Polanicy była profesjonalna, a jednocześnie sympatyczna i skupiona na pacjencie. Polecam!
Ewa33
2015-06-19
Świetny lekarz, bardzo pomocny i fachowy. Maksymalna ocena.;)
regress
2015-06-08
O doktorze Latkowskim dowiedziałam się od znajomej, po tym jak podpytywałam różne osoby szukając chirurga dla siebie. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Doktor to niezwykły specjalista, polecam go wszystkim!
halinka
2015-06-01
Zabieg powiekszania ust doktor wykonłl perfekcyjnie, najwyższa klasa, polecam!
joaska
2015-05-31
Dzięki doktorowi Łątkowskiemu mam piękny nos!:) Dziękuję!
aongg
2015-05-29
Lekarz na najwyższym poziomie, cieszę się, że miałam z nim do czynienia, ponieważ wiadomo, ze operacja plastyczna to decyzja niebagatelna. Klinika pięknie wyposażona i nowoczesna, pozdrawiam.
Mimesis
2015-04-27
Doctor Łątkowski jest świetny, poradził sobie z poprawieniem moich piersi znakomicie.
adam
2015-03-26
Świetny specjalista.!!!
aga
2015-03-16
Dobrze wykonał podniesienie powiek u mnie. Jestem zadowolona.
Barbara
2015-01-04
Super lekarz pod każdym względem. Cenię go bardzo za wiedzę, charakter i doskonałe podejście do pacjenta. Doktor wie, że nie zamienię go na żadnego innego. Nigdy. Do szybkiego zobaczenia. Pozdrawiam!
Katarzyna
2014-12-19
Zarówno lekarz, jak i klinika są na najwyższym poziomie estetyki oraz troski o pacjenta.
wojka
2014-12-06
Jestem po operacji powiększenia piersi u doktora. Czuję się dobrze, choć ból mi trochę doskwiera. Pan doktor zadbał o wszystko, wiem, że jestem pod dobrą opieką. Teraz tylko rekonwalescencja i będzie po wszystkim.
julia
2014-10-10
Doktor cieszy się dobrą opinią i nie dziwię się, bo to naprawdę bardzo dobry chirurg plastyk. Ja po operacji nosa, czuję się świetnie, choć może nie od razu, gdyż rekonwalescencja trochę trwa, ale obecnie w końcu czuję się pewna siebie i zadowolona z tego, jak wyglądam.
efcia
2014-08-01
Godny zaufania lekarz. Stara się pomóc swoim pacjentkom, wspiera je psychicznie i zawsze można liczyć na jego pomoc, także po operacji.
koala
2014-06-23
Wg mnie jeden z lepszych chirurgów plastyków w Polsce.
bogna
2014-05-20
Chyba już wszystko zostało o doktorze napisane. Ja również nie mam zastrzeżeń, co do pracy tegoż chirurga. Dba o pacjentów, jest pomocny i zaangażowany.
anka
2014-04-08
Polecam wszystkim paniom, które chcą się poddać operacji biustu. Pan doktor otoczy Was kompleksową opieką zarówno przed, jak i po operacji. Ja jestem bardzo zadowolona ze swoich piersi.
Krysia
2014-01-14
Świetny chirurg z bardzo dobrze wyposażoną, niezwykle nowoczesną kliniką. Dzięki panu doktorowi mam prosty nos i wreszcie zero kompleksów.
Elizka
2013-11-28
Pan doktor jest przemiłym człowiekiem i dobrym chirurgiem. Dzięki niemu mój nos wygląda nareszcie normalnie. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.
Załaduj kolejne 10 opinii
chirurgia plastyczna, gabinet chirurgii plastycznej, operacja nosa, operacja powiek, korekcja powiek, lifting, odsysanie tłuszczu, rekonstrukcja piersi, powiększanie piersi, zmniejszanie piersi, operacja uszu, powiększanie ust, zabiegi ginekologiczne, wycięcie szyjki macicy, zmniejszenie warg sromowych, chirurg plastyczny, chirurdzy plastyczni, facelifting lifting twarzy, zmniejszanie ust, klinika chirurgii plastycznej, plastyka powłok brzucha, usuwanie zmarszczek, plastyka szyi, modelowanie ust, podnoszenie piersi, usuwanie blizn, usuwanie blizny, usunięcie blizny, usuwanie blizny pooperacyjnej, zabiegi twarzy, korekcja powiek górnych, korekcja powiek dolnych, zabiegi operacyjne uszu, zabiegi z zakresu ginekologii, plastyka brzucha, odsysanie tkanki tłuszczowej, korekta nosa, korekta uszu, korekta piersi, korekta twarzy, korekta brzucha, powiększanie biustu, botox, ginekomastia, odstające uszy, podniesienie piersi, medycyna estetyczna, plastyka warg sromowych, ginekologia estetyczna, pomniejszanie piersi, operacje odmładzające, korekcja blizn, usuwanie zmian skórnych, najlepszy chirurg plastyczny, znany chirurg plastyczny, ireneusz łątkowski, korekcja szyi, odmładzanie skóry, odmładzanie twarzy, odmładzanie ciała, chirurg plastyk, łątkowski ireneusz, plastyka uszu, plastyka nosa

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Piastowska 17 a
57-320 Polanica-Zdrój, woj. dolnośląskie