"Termat" Sp. z o.o.

Materiały budowlane
ul. Żytnia 1a, 55-300 Środa Śląska dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(71) 317 51 21
Adres korespondencyjny
ul. Żytnia 1a, 55-300 Środa Śląska dolnośląskie

Informacje

"Termat" Sp. z o.o. działa w branży Materiały budowlane. Siedziba firmy znajduje się w województwie dolnośląskim w miejscowości Środa Śląska.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Termat" Sp. z o.o., skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: dz.handlowy@termat.pl lub telefon: (71) 317 51 21
Z przedstawicielem firmy "Termat" Sp. z o.o. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 55-300 Środa Śląska ul. Żytnia 1a,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Termat" Sp. z o.o., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
pkmaxmaj
2017-01-23 09:53:14
Robiłem u nich zamówienie na fundamenty i pamiętam, że mają indywidualne podejście do klienta i przy współpracy rzeczywiście zależało im na moim zadowoleniu. Nie zrobią ci byle czego, tylko najpierw dokładne wszystko wymierzą, a dopiero potem zaczną działać.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.