Lab-Med Irena Wysoczańska

Zapewniamy diagnostykę nowotworów

Laboratoria medyczne
ul. Daszyńskiego 16, 55-300 Środa Śląska dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
Lab-Med Irena Wysoczańska

Informacje

Opis działalności
Lab-Med to zakład diagnostyki laboratoryjnej prowadzony przez Irenę Wysoczańską. Laboratorium pomaga swoim pacjentom nieprzerwanie od 1999 roku w Środzie Śląskiej, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Laboratorium Lab-Med jest przystosowane do przeprowadzenia badań podstawowych i specjalistycznych. Centrum medyczne wykonuje analizy i diagnostykę u osób w każdym wieku. Laboratorium specjalizuje się w diagnostyce nowotworów. Badania wykonywane są na miejscu, w laboratorium lub w domu pacjenta. Sprzęt medyczny umożliwia wykonanie takich badań jak:
- badania krwi,
- ustalenie grupy krwi,
- badania cukrzycy,
- badania biochemiczne,
- badania diagnostyczne,
- badania laboratoryjne,
- badania hormonalne,
- badania na alergeny.

W laboratorium wykonuje się również ogólne badanie moczu oraz badanie OB, czyli wskaźnik opadania erytrocytów. Na miejscu przeprowadzane są również badania nasienia oraz badania płodności.

Badania podstawowe można tu wykonać bez skierowania. Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji lekarskich, na których lekarz przeanalizuje wyniki badań i skieruje pacjenta do odpowiedniego specjalisty.

Zapraszamy do kontaktu z laboratorium Lab-Med w Środzie Śląskiej. Przed przystąpieniem do badania obsługa poinformuje jak się do niego przygotować.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
dolnośląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
O
Olga
Miałam tutaj badania dotyczące płodności. Laborant odpowiednio podszedł do sprawy. Poinformował mnie dokładnie, na czym polega badanie oraz z jakim lekarzem umówić się na omówienie wyników. Kompleksowa usługa.
M
Marek
Polecam ich, ponieważ badania robią niemal od ręki. W ogóle nie ma kolejek i na wszystkie podstawowe badania można umówić się bez skierowania.
J
Joanna
Serdecznie polecam to miejsce za bardzo miłą obsługę. Pani od razu poinformowała mnie jak przygotować się do badania, jak będzie wyglądało i ile trwało. Na wyniki nie czekałam długo.