Art-Cosmetica Gabinet kosmetologiczny Agnieszka Ziach

Redukcja zmarszczek, makijaż permanentny oraz pedicure i manicure

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Kopernika 2E, 55-300 Środa Śląska dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Art-Cosmetica Gabinet kosmetologiczny Agnieszka Ziach
ul. Kopernika 2E, 55-300 Środa Śląska dolnośląskie
NIP
6931048182
Telefon
Art-Cosmetica Gabinet kosmetologiczny Agnieszka Ziach

Informacje

Opis działalności firmy Art-Cosmetica Gabinet kosmetologiczny Agnieszka Ziach w Środa Śląska
Gabinet kosmetologiczny Art-Cosmetica działa w Środzie Śląskiej. Zajmujemy się pielęgnacją i upiększaniem ciała, szczególnie twarzy. Prowadzimy działalność od wielu lat.
Produkty i usługi
Gabinet kosmetologiczny Art-Cosmetica to salon dla kobiet w każdym wieku. Tutaj podkreślamy naturalną urodę i ukrywamy niedoskonałości skóry. Skupiamy się przede wszystkim na twarzy. Oczyszczamy skórę zabiegiem ręcznym lub wodorowym, wykonujemy detoksykację, a także pobudzamy kolagen do działania. Używamy kwasów, sonoforezy, ultradźwięków i innych rozwiązań. Nawilżamy skórę, wygładzamy zmarszczki, usuwamy przebarwienia i poprawiamy owal twarzy. Masażem wywodzącym się z Japonii osiągamy efekty tożsame z liftingiem.

W Art-Cosmetica oferujemy również takie usługi kosmetyczne jak:
-makijaż permanentny,
-henna,
-manicure,
-pedicure,
-depilacja woskiem.

Makijaż permanentny obejmuje usta, brwi i dolną oraz górną kreskę oczu. Henna z kolei dotyczy rzęs i brwi. Brwi są u nas także regulowane. Zajmujemy się też manicure i pedicure. Są to zabiegi tradycyjne z odżywką i malowaniem, a także zabiegi hybrydowe. Oferujemy też przedłużanie paznokci i ich rekonstrukcję. Dodatkowo zdobimy paznokcie dłoni przy użyciu cyrkonii i wzorów. Dopełnieniem oferty jest natomiast depilacja. Woskiem usuwamy wąsik i owłosienie z pach, ud, łydek, brody i twarzy.

Więcej informacji o gabinecie kosmetologicznym Art-Cosmetica udzielamy telefonicznie. Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt.
Zasięg działania
Firma Art-Cosmetica Gabinet kosmetologiczny Agnieszka Ziach z lokalizacji: Środa Śląska świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe