Marmerc Używane Części Do Mercedesa

Wysokiej jakość używane części do Mercedesa.

Sprzedaż części samochodowych
ul. Rakoszycka 1, 55-300 Środa Śląska dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 124 748
Adres korespondencyjny
ul. Rakoszycka 1, 55-300 Środa Śląska dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Marmerc to autoryzowany dystrybutor części do aut marki Mercedes. Na rynku działa od 1995 roku w Środzie Śląskiej. Właścicielem firmy jest Marek Rydzanicz.
Produkty i usługi
Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmujemy się przede wszystkim zaopatrywaniem w oryginalne części do samochodów marki Mercedes. Naszym klientom zapewniamy fachową pomoc, doradztwo i porady przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Oferujemy między innymi:
- silniki i elementy układu napędowego,
- elementy karoserii,
- akcesoria,
- wnętrze,
- oświetlenie.
Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowią stacyjki, kolumny kierownicze, moduły, sterowniki, osłony czy tłumiki. Zapewniamy również: blokady, pompki, przekaźniki, silniczki elektryczne i wykończenia plastikowe.

Wśród silników i elementów układu napędowego znajdziecie Państwo między innymi silniki benzynowe i diesla, wały, mosty, manualne i automatyczne skrzynie biegów, półosie oraz sprzęgła, przeguby półosi, osłony przegubów, pompy sprzęgła, krzyżaki wałów, a także łożyska kół i zwrotnic, linki sprzęgła czy linki szybkościomierza.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń