Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi "Metals" Spółka Cywilna

Złom i surowce wtórne
ul. Wiejska 2, 55-300 Środa Śląska dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
603 882 620

Informacje

Siedzibą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi "Metals" Spółka Cywilna jest Środa Śląska w województwie dolnośląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Złom i surowce wtórne.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 603 882 620 lub mailową: metals.sc@onet.eu
Firma świadczy działalność pod adresem 55-300 Środa Śląska ul. Wiejska 2,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi "Metals" Spółka Cywilna: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi "Metals" Spółka Cywilna.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.