STM. FHU. Sopliński M.

Izolacje natryskowe Izomax

Izolacja termiczna
ul. 1 Maja 13, 55-300 Kostomłoty dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
STM. FHU. Sopliński M.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy STM znajduje się w Kostomłotach, w powiecie średzkim, w województwie dolnosląskim. Działa ona od 2006 roku. Właścicielem firmy jest Marcin Sopliński.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to wykonywanie tynków tradycyjnych maszynowych i wylewek betonowych. W ofercie prowadzonej przez nas firmy znajdą Państwo posadzki, zabudowy z płyt gipsowych. Nieustannie się rozwijamy i śledzimy światowe osiągnięcia w dziedzinie izolacji natryskowych, dzięki czemu do oferty udało nam się wprowadzić również natrysk piany poliuretanowej.

Ocieplanie przy wykorzystaniu piany to aktualnie najlepsza, najnowocześniejsza technologia izolacji budynków. Opiera się ona na wykorzystaniu specjalnej piany poliuretanowej, która zastępuje tradycyjną wełnę. Cechują ją bardzo dobre właściwości termoizolacyjne i trwałość. Pianki, które stosujemy są przyjazne środowisku. Są niegroźne dla ludzi i hipoalergiczne.

W czasie realizacji prac korzystamy z najlepszych materiałów renomowanych marek. Mamy też odbyte liczne szkolenia,które bardzo dobrze przygotowały nas do prawidłowej aplikacji pianek poliuretanowych, a także powłok ochronnych.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy STM.
Certyfikaty
Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą izolacji natryskowych firmy Polychem Systems.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, lubuskie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Jolka
Solidna, rzetelna firma, zajmująca się ocieplaniem pianką PUR. Krótki czas realizacji zleceń i atrakcyjne ceny.
K
Kubuś
Fachowo przeprowadzona izolacja pianką poliuretanową. Panowie bardzo szybko się ze wszystkim uwinęli. Jak najbardziej polecam.
R
K
Robert Krepice
Firma wykonywała u nas tynki posadzki oraz ocieplanie poddasze pianką pur wysoka jakość prac oraz dobry kontakt polecam