KDM Polska. sp. z o.o. sp.k.

Oferujemy sprzedaż paliw płynnych

ul. Wrocławska 44, 55-330 Krępice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(71) 326 11 21
Adres korespondencyjny
ul. Wrocławska 44, 55-330 Krępice dolnośląskie

Informacje

O nas
Warunki zamówień

KDM Polska oferuje korzystne ceny, których dokładna wysokość zależna jest od aktualnej ceny PKN ORLEN oraz od czynników takich, jak termin i forma płatności oraz lokalizacja i częstotliwość dostaw. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalną obsługę, ciągłość i terminowość ustalonych dostaw, a także dowóz zamówienia w miejsce wskazane przez klienta.

Dysponujemy własną flotą pojazdów-cystern, które są przystosowane do przewozu paliw płynnych. Samochody wyposażone są w zalegalizowane układy wydawcze, pompy ciśnieniowe oraz długie węże wydawcze.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.
Opis działalności
KDM Polska Sp. z o.o. Sp.k. ma swoją siedzibę w Krępicach, w powiecie średzkim, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzimy od 2011 roku. Zajmujemy się sprzedażą paliw. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych, gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Oferowane produkty

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż paliw płynnych. Posiadamy 8-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Oferujemy olej napędowy, olej napędowy grzewczy Ekoterm a także benzynę bezołowiową Pb 95.

* Olej napędowy grzewczy
KDM Polska oferuje swoim klientom olej napędowy grzewczy Ekoterm, którego jest autoryzowanym dystrybutorem Orlen Paliwa Sp. z o.o.. To nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie grzewcze zarówno dla domu, jak i firmy. Produkowane przez PKN ORLEN paliwo znajduje zastosowanie miedzy innymi w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, piecach przemysłowych i technologicznych, suszarniach, nagrzewnicach.
Brak konieczności obsługi urządzeń na olej grzewczy wiąże z oszczędnością czasu i pieniędzy, a możliwość regulacji temperatury jedynie zwiększa wygodę oraz zapewnia komfort w każdym pomieszczeniu, bez względu na pogodę i porę roku.

* Olej napędowy
Kolejnym produktem, którego sprzedaż prowadzi KDM Polska, należy olej napędowy.
Oferowany olej napędowy stanowi gwarancję doskonałej jakości.
Oczywiście oferowane paliwo spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Gospodarki dotyczące jakości paliw płynnych – to za sprawą komponentów, których jakość jest szczegółowo sprawdzana na każdym etapie produkcji paliwa. To świetny produkt, sprawdzający się w każdych warunkach atmosferycznych.
Oleje napędowe przeznaczone są do napędzania silników o zapłonie samoczynnym.

* Benzyna
Ofertę firmy uzupełnia benzyna bezołowiowa. Przeznaczona jest ona do napędzania silników benzynowych o zapłonie iskrowym, których konstrukcja pozwala na jej zastosowanie.
Benzyna bezołowiowa Pb98 to wysokiej jakości nowoczesne paliwo - zgodne z europejskimi standardami. Zapewnia równomierną pracę silnika przy optymalnym zużyciu paliwa. Dodatkowo ma w swoim składzie dodatki uszlachetniające, pozytywnie wpływające na jej wydajność.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
lubuskie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń