Schumacher Packaging Sp. z o.o.

Opakowania z tektury falistej i litej

Opakowania papierowe i tekturowe
ul. Wrocławska 66 Krępice, 55-330 Miękinia dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 397 71 00
Adres korespondencyjny
ul. Wrocławska 66 Krępice, 55-330 Miękinia dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Grupa Schumacher Packaging jest ekspertem w zakresie indywidualnych rozwiązań opakowaniowych z tektury falistej i litej. Filozofię naszego działania można wyrazić w bardzo prosty sposób. Kierujemy się zasadą: „Najważniejsi są ludzie”. Największe znaczenie ma dla nas bowiem osobisty kontakt z naszymi klientami oraz szybkie i elastyczne reagowanie na ich indywidualne potrzeby.
Produkty i usługi
Mimo ogromnego rozwoju pozostaliśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, w którym liczy się duch pracy zespołowej. Poprzez nieustanny zrównoważony rozwój dążymy nie tylko do utrzymania istniejących miejsc pracy, ale także do tworzenia nowych.

Kompleksowa paleta produktów odpowiadająca wymaganiom wielu różnych branż, sięga od opakowań transportowych, opakowań do składania automatycznego oraz przeznaczonych dla branży e- commerce, po pudełka składane, tace, opakowania do prezentów i displaye.

Poza tym Schumacher Packaging projektuje oraz produkuje indywidualnie dla klientów gotowe opakowania i jako dostawca gwarantujący pełną obsługę, posiada w ofercie bogatą paletę usług dla wszystkich stopni łańcucha dostaw.

Od momentu założenia przedsiębiorstwa w roku 1948 siedziba firmy mieści się w miejscowości Ebersdorf obok Coburga. Inne niemieckie ośrodki produkcyjne Schumacher Packaging znajdują się w Bielefeld, Forchheim, Greven, Hauenstein, Schwarzenberg i Sonneberg. Pięć dalszych filii przedsiębiorstwa zlokalizowanych jest w Polsce: po jednej w Bydgoszczy i Grudziądzu, dwie we Wrocławiu; w miejscowości Myszków zaś grupa przejęła w roku 2016 całą fabrykę papieru. Poza tym firma Schumacher Packaging posiada zakład produkcyjny w miejscowości Breda w Holandii, a także w miejscowości Nýrsko w Czechach oraz niemieckim Lehrte zajmujący się co-packingiem. W listopadzie 2019 roku na mapie lokalizacji Grupy Schumacher Packaging pojawił się kolejny punkt- Birmingham.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń