Owoce Lutyni Anna Szlączka

Soki bez dodatku cukru, wody i konserwantów

Produkcja roślin i nasion
ul. Pionierów 13 b, 55-330 Lutynia dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Owoce Lutyni Anna Szlączka

Informacje

Opis działalności
Owoce Lutyni to rodzinna firma, a osobą która nią zarządza jest Anna Szlączka. Początki przedsiębiorstwa sięgają 1978 roku, kiedy założono sad, a w późniejszych latach ofertę rozbudowano o soki oraz inne produkty pochodzenia naturalnego.
Produkty i usługi
Sad Owoce Lutyni to wyjątkowe miejsce na mapie Dolnego Śląska. Tu, w dużej odległości od głównych ciągów komunikacyjnych i dużych miast można skosztować tego co natura ma najlepsze. W starannie uprawianym sadzie kilkanaście odmian letnich i jesiennych jabłoni każdego roku gwarantuje smakowite owoce. Uprawiane odmiany to:
-Papierówka
-Early Genewa
-Piros
-Celesta
-Szampion
-Golden Delicious
-Elstar
-Gloster
-Gala
-Jonagold
Ponadto w sadzie rosną jabłonie Decosta, Jonagored, Rubinstar, Eliza i Idared.

Poza jabłkami można tu także nabyć brzoskwinie, wiśnie, gruszki oraz śliwki. Owoce doskonale nadają się do tłoczenia soków i wykonywania przetworów, czym firma również się zajmuje. W przypadku soków oferuje:
-sok jabłkowy
-sok jabłkowo-malinowy
-sok jabłkowo-gruszkowy
-sok jabłkowo-miętowy
-sok jabłkowo-aroniowy
-sok jabłko-czarna porzeczka

Soki pakowane są do 3 i 5 litrowych worków z kranikiem. Z kolei przetwory dostępne w ofercie to smakowite powidła i dżemy z niewielką domieszką cukru. Można wśród nich wymienić dżem brzoskwiniowy i wiśniowy.Sprzedaż obejmuje też powstające z kwiatów czarnego bzu syropy i ocet. Polecany jest również ocet z jabłek.

Więcej informacji o Owocach Lutyni możnaznaleźć na stronie internetowej. Warto też wziąć udział w eventach organizowanych w sadzie. Od 28 kwietnia odbywają się tu ciekawe imprezy. W niedzielę 29 lipca w godzinach 13:00 - 17:00 odbędzie się biesiada ze smacznymi daniami. Z kolei 30 września w sadzie można będzie skosztować smażonego pstrąga, krem z dyni i pieczywo na naturalnym zakwasie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Paweł
polecam nie mogę doczekać się kwietniowej imprezy