Schody Podłogi Wnętrza Sp. z o.o. Sp. k.

Produkcja i montaż schodów o konstrukcji samonośnej i układanych na betonie

Schody
ul. Ogrodowa 13, 55-311 Piotrowice dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Schody Podłogi Wnętrza Sp. z o.o. Sp. k.

Informacje

Opis działalności firmy Schody Podłogi Wnętrza Sp. z o.o. Sp. k. w Piotrowice
Schody Podłogi Wnętrza to firma z Piotrowic, w województwie dolnośląskim. Jej założycielem jest Stanisław Marchewka, a przedsiębiorstwo działa na rynku stolarskim od ponad 30 lat. Zajmuje się wytwarzaniem ekskluzywnych elementów i konstrukcji wykończeniowych do domów jednorodzinnych.
Produkty i usługi
Drewno krajowych i egzotycznych drzew w rękach pracowników firmy Schody Podłogi Wnętrza zamienia się w estetyczne i wytrzymałe konstrukcje. Zakład na zlecenie klientów przygotowuje różne elementy wykończeniowe na wymiar. Mogą to być m.in. schody drewniane na beton albo samonośne. Schody wytwarzane są w nowoczesnym lub klasycznym stylu, nie tylko jako proste, ale też gięte. Montowane są razem z wybranymi przez zamawiającego balustradami. Oferta obejmuje:
-schody z balustradami drewnianymi,
-schody z balustradami szklanymi,
-schody z balustradami metalowymi.

Klienci mogą też zamówić podłogi drewniane do położenia na różnych powierzchniach, w tym ogrzewaniu podłogowym. Deski mogą mieć od 16 do 35 centymetrów szerokości i nawet 9 metrów długości. Ładnie prezentują się razem z innymi wyrobami drewnianymi zakładu. Można do nich zaliczyć drzwi pełne i przeszklone, sufity kasetonowe, antresole, a także obudowy i stoły drewniane.

Dodatkowe informacje o ofercie produkowanych przez Schody Podłogi Wnętrza wyrobów drewnianych można znaleźć na stronie internetowej. Warto też odwiedzić salon firmy, gdzie prezentowane są różne elementy wykończeniowe.

Zasięg działania
Firma Schody Podłogi Wnętrza Sp. z o.o. Sp. k. z lokalizacji: Piotrowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe