Ew-Mar Mariusz Szewczyk

Okna, drzwi, bramy i rolety najlepszych producentów

Okna
ul. Szkolna 4/1, 55-330 Pisarzowice dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię
Ew-Mar Mariusz Szewczyk

Informacje

O nas
Solidnie wykonane i przede wszystkim szczelne okna i drzwi mają więcej zalet dla budynku, niż tylko ograniczenie wydostawania się ciepła na zewnątrz i wpuszczania chłody do wewnątrz. Nowoczesne konstrukcje okien i drzwi sprawiają, że biorą one aktywny udział w wymianie powietrza w budynku, a przez to również utrzymaniu właściwej wilgotności. Zbyt duża lub zbyt mała wilgotność może prowadzić do zmniejszenia komfortu mieszkania, rozwoju drobnoustrojów chorobotwórczych, czy pleśni. Ponadto okna odpowiadają za właściwe naświetlenie i nasłonecznienie pomieszczeń. Wiedząc o tym, jak ważną rolę pełnią w budynku okna i drzwi, proponujemy swoim klientom wyroby dostosowane do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań, które zapewnią komfortowe korzystanie z budynku jego użytkownikom.

Jesteśmy przedstawicielem wielu czołowych polskich producentów stolarki otworowej. W swoim asortymencie posiadamy okna i drzwi o ramie wykonanej z PCV oraz aluminium. Naszą bogatą ofertę uzupełniają rolety antywłamaniowe, żaluzje oraz bramy garażowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Opis działalności
W Ew-Mar z Pisarzowic w województwie dolnośląskim zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem stolarki okiennej i drzwiowej renomowanych polskich oraz zagranicznych producentów. W swojej ofercie posiadamy również bramy garażowe, rolety, żaluzje oraz elementy ogrodzeniowe. Naszą firmę prowadzi Mariusz Szewczyk.
Produkty i usługi
Proponowane przez nas rozwiązania w zakresie stolarki PCV i aluminiowej pochodzą od renomowanych producentów. Wśród dostępnych u nas wyrobów znajdują się między innymi:
- okna aluminiowe i PCV,
- drzwi aluminiowe i PCV,
- okna dachowe,
- bramy garażowe aluminiowe,
- rolety zewnętrzne i wewnętrzne,
- rolety antywłamaniowe,
- żaluzje.

Sami dokonujemy u naszych klientów niezbędnych pomiarów i wyceny, a następnie gotowe wyroby montujemy w otworach i regulujemy. Zapewniamy im również opiekę serwisową.

Możemy również przeprowadzić naprawę niesprawnych okien i drzwi PCV lub aluminiowych, wyregulować je, albo wymienić elementy uszczelniające.

Ponadto w naszej ofercie klienci znajdą bramy wjazdowe i elementy ogrodzeniowe, w tym panele ogrodzeniowe, służące do samodzielnego montażu.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Advokadoo99
Polecam. Zamówiliśmy u nich okna do domu. Zamontowali je na czas.
T
Truskafa11
Firma godna zaufania. Dystrybuują wyroby najlepszych producentów, które sprawdzają się w 100%. Możemy polecić.
M
4
Marek 48
Gorąco polecam szybki czas realizacji, fachowe doradztwo.
F
Filipek86
Bardzo dobrze wywiązali się z zamówienia. Okna przyjechały na czas i zostały bardzo dobrze zamontowane. Mogę szczerze polecić.

Słowa kluczowe

okna,