DACHEXPERT

Szukasz sprawdzonego dekarza? Skontaktuj się z nami!

Dachy i usługi dekarskie
55-300 Proszków 83b dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
514 642 816
Adres korespondencyjny
55-300 Proszków 83b dolnośląskie

Informacje

O nas
Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu wykonawstwa pokrycia dachu i jego napraw. Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich Klientów, poszerzamy i uatrakcyjniamy naszą ofertę.

W zakresie naszej działalności mieszczą się takie usługi, jak:
montaż dachów i pokryć wraz ze wstawieniem okien dachowych,
wykonawstwo nowych konstrukcji dachowych, a także naprawa dachów oraz demontaż dachówki i blachodachówki.

Świadczymy usługi z zakresu montażu dachów płaskich, jak i spadzistych.
Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi producentami pokryć dachowych, którzy dzięki trwałości i jakości swoich produktów od lat cieszą się uznaniem na polskim rynku.
Posiadamy specjalistyczny sprzęt dekarski oraz do pracy na wysokości, umożliwiający bezpieczną i sprawną realizację powierzonych zleceń.

Nasze atuty:

- najwyższa jakość prac dekarskich,
- szybka i solidna naprawa dachów,
- układanie pokryć dachowych z zastosowaniem nowych, funkcjonalnych technologii,
- doradztwo techniczne w zakresie wyboru materiałów,
- współpraca z najlepszymi ekspertami z całej Polski,
- współpraca z projektantami, możliwość analizy projektów Klienta pod kątem ewentualnych błędów,
- atrakcyjne ceny, bezpłatne pomiary i wycena,
- najlepsze ceny na drewno konstrukcyjne.
Opis działalności
Oferujemy wymianę dachu, nową konstrukcję dachu i naprawy dachów dla domów, biur i zakładów produkcyjnych. Remonty dachów,wymiana pokrycia. Budowa więźby,konstrukcji drewnianych. Krycie dachów dachówką,blachą,gontem. Obróbki blacharskie. Okucia i czapki kominów. Montaż rynien,okien dachowych i wyłazów. Montaż śniegołapów i komunikacji dachowej. Podbitki,
Produkty i usługi
Firma dekarska Robert Gabor od wielu lat specjalizuje się w pracach mających na celu wymianę oraz naprawę dachów. Nasze przedsiębiorstwo świadczy profesjonalne usługi, takie jak: docieplanie dachów, remont dekarsko-blacharski oraz montaż okien dachowych. Naprawa dachów oraz konstrukcji dachowych jest przeprowadzana zarówno na budynkach prywatnych, jak i firmowych. Do naszych obowiązków należy układanie dachówki czy blachodachówki na dachach spadzistych oraz płaskich. Dzięki doświadczeniu fachowców jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepszy stosunek jakości do ceny oferowanych przez nas usług. Priorytetem działania firmy jest dostarczanie optymalnych rozwiązań, które będą funkcjonalne i wytrzymałe.

Chcemy sprostać wymaganiom klientów, dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi producentami i dostawcami elementów oraz pokryć dachowych. Dzięki temu nasze usługi mogą być świadczone z użyciem najtrwalszych i najmocniejszych materiałów dekarskich. Służymy Państwu doradztwem technicznym, które może obejmować proces wyboru odpowiednich materiałów potrzebnych do budowy lub remontu konkretnego dachu. Oferujemy bezpłatne pomiary oraz zajmiemy się wyceną całej inwestycji. Dzięki naszemupośrednictwu kontrahenci mogą mieć dostęp do drewna konstrukcyjnego w optymalnych cenach, a współpraca z wieloma projektantami pozwala wyeliminować ryzyko błędów, które mogą się pojawić na drodze postępu pracdekarskich.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymogów. Oferta skierowana jest do klientów prywatnych, ale jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi firmami oraz przedsiębiorstwami. Świadczymy usługi między innymi na terenie Kamiennej Góry, Legnicy, Konina, Wągrowca, Leszna i Wrocławia.
Marki i specjalizacje
usługi dekarskie, dekarz usługi, remont dachu, pokrycia dachowe usługi, konserwacja dachów, naprawa dachów, docieplenie dachów, remont dekarsko-blacharski, krycie dachów, układanie dachów blaszanych, sprzedaż pokryć dachowych, budowlane usługi dekarstwo, dekarstwo, remonty domów, dekarz, remonty dachów, malowanie dachu, pokrycia dachowe, tani dach, tania firma dekarska, najlepsza firma dekarska, wymiana dachu,, układanie papy, papa, papa na dach, zgrzewanie papy, papa na mosty, usługi dekarskie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Marcin
2019-05-27 15:02:23
Pani Dorota chyba korzystała w usług kogos innego - ja jestem zadowolony - polecam
D
Dorota
2019-03-13 13:01:15
ignorant
P
Paweł
2019-01-18 15:59:55
super fachowa robota
S
szymek
2018-12-20 10:21:57
polecam
.
......
2018-11-07 13:53:04
fachowiec jakich mało na rynku uczciwy i słowny - polecam