PPHU "Best-Pack" S.C. w Panoramie Firm

PPHU "Best-Pack" S.C.


58-124 Śmiałowice 19G, woj. dolnośląskie

Informacje

Opis działalności

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Producent worków Big Bag

Marki i specjalizacje

W zakresie produktów używanych proponujemy 6 gotowych rozwiązań, natomiast jako producent worków Big Bag z dużym doświadczeniem, jesteśmy w stanie stworzyć nowe kontenery, które będą odpowiedzią na Państwa potrzeby i oczekiwania. Zindywidualizowany projekt uwzględnia tkaniny o różnej gramaturze i specyfikacji, nośność w granicach 100-1200 kg, a także różne rodzaje napełniania oraz opróżniania worka. Istnieje ponadto możliwość nadruku zawierającego logo klienta bądź informacje o produkcie.

Produkty i usługi

Poznaj ofertę producenta worków Big Bag!?
Best-Pack to producent worków Big Bag. Nasza firma powstała w 1995 roku i jako pierwsza w swojej ofercie umieściła worki big bag pochodzące z rynku wtórnego (są to worki po jednokrotnym użyciu). Nasze big bagi trafiają do klientów z całej Polski, a głównym atutem firmy jest rzetelność, terminowość dostaw oraz duże doświadczenie w branży big bags. Spotykając się z dużym zainteresowaniem nowymi workami big bag, przedsiębiorstwo rozpoczęło także produkcję kontenerów elastycznych. Ułatwienie codziennej pracy, jak też praktyczność załadunku i rozładunku to potrzeby, którym będąc producentem worków Big Bag pragniemy sprostać w pierwszej kolejności.
Dostarczanie naszych wyrobów do szerokiego spektrum firm, zarówno pod względem specyfiki branżowej, jak i ich jakości pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie, które umożliwia opracowanie optymalnego opakowania dla każdego klienta. Głównym celem firmy jako producenta worków Big Bag jest ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań gwarantujących kontrahentom pełne zadowolenie z dostarczanych opakowań. To właśnie opakowanie ma często kluczowe znaczenie w różnych gałęziach przemysłu, dlatego celem, jaki sobie stawiamy, jest zwiększenie wydajności pracy przedsiębiorstw poprzez dostarczenie najwyższego jakościowo produktu. ?

Jako producent worków Big Bag zapewniamy opakowania dla wielu branż
Będąc producentem worków Big Bag rozumiemy jak wiele zależy od dobrego opakowania. Big bagi są powszechnie stosowane w branży chemicznej, spożywczej, farmaceutycznej, budowlanej, rolnej i wydobywczej. Zaletą pakowania surowca w nasze kontenery elastyczne jest łatwość i szybkość załadunku oraz ich transport, a także, dzięki właściwościom, jakie posiadają worki tonowe - ich magazynowanie (Big Bags mogą być układane nawet w 3 warstwach, dzięki czemu zyskujemy na powierzchni).
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Legnica, Strzelin, Świdnica, Wrocław, Środa Śląska, Dzierżoniów, Jawor, Wałbrzych, Wołów, Oława

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
58-124 Śmiałowice 19G, woj. dolnośląskie