Tunga Gabinet Odnowy Biologicznej Andrzej Lepka

Leczenie metodami medycyny wschodu

Medycyna naturalna
ul. Armii Krajowej 29/11-12, 58-100 Świdnica dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Tunga Gabinet Odnowy Biologicznej Andrzej Lepka
ul. Armii Krajowej 29/11-12, 58-100 Świdnica dolnośląskie
Telefon
Tunga Gabinet Odnowy Biologicznej Andrzej Lepka

Informacje

Opis działalności firmy Tunga Gabinet Odnowy Biologicznej Andrzej Lepka w Świdnica
Andrzej Lepka jest założycielem gabinetu odnowy biologicznej Tunga, który znajduje się w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów medycyny dalekiego wschodu.
Produkty i usługi
Na co dzień wielu z nas zmaga się z uczuciem przemęczenia, ale na szczęście medycyna naturalna już od setek lat pomaga ludziom w walce osłabieniem oraz powracającymi bólami mięśni, głowy lub kręgosłupa.

W gabinecie odnowy biologicznej Tunga Andrzej Lepka oferuje szereg zabiegów medycyny tybetańskiej, które pomagają sobie poradzić z takimi dolegliwościami jak:
- schorzenia neurologiczne
- zaburzenia okresu przekwitania
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- przewlekłe bóle mięśniowe, pooperacyjne, pourazowe
- dolegliwości i bóle układu kostno-stawowego
- choroby układu pokarmowego
- nerwica i migrenowe bóle głowy
- otyłość
- choroby skóry

Na wymienione schorzenia można zastosować między innymi akupunkturę, która jest jednym z głównych zabiegów w gabinecie Tunga. Ta technika leczenia może być uzupełnieniem medycyny konwencjonalnej i dzięki odpowiedniemu nakłuwaniu ciała, jednorazowymi oraz sterylnymi igłami, przywraca energię organizmowi i redukuje różne bóle. Oczywiście akupunkturę wykonują tylko wykwalifikowane osoby, które nakłuwają ciało w odpowiednich miejscach, odpowiadających za działanie narządów wewnętrznych.

Inne zabiegi oferowane przez gabinet to na przykład świecowanie uszu za pomocą świec hopi. Ta metoda służy w leczeniu kataru siennego, nieżytu nosa, zapaleniu zatok, grypy lub szumów usznych.

Przy leczeniu nadciśnienia tętniczego, bóli płuc i oskrzeli lub ogólnych problemów z układem oddechowym doskonale sprawdzi się stawianie baniek!

Pozostała oferta gabinetu to także masaż mongolski, masaż odchudzający oraz inne zabiegi z zakresu medycyny dalekiego wschodu.

Zapraszamy do kontaktu z gabinetem odnowy biologicznej Tunga w Świdnicy.
Zasięg działania
Firma Tunga Gabinet Odnowy Biologicznej Andrzej Lepka z lokalizacji: Świdnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, świdnicki, Wałbrzych, wałbrzyski, Wrocław, wrocławski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
Izabela
Miałam tutaj świecowane uszy jakieś trzy razy. Na końcu czułam już dużą zmianę jeśli chodzi o mój ciągle zapchany nos. Leczyłam się metodami konwencjonalnymi, ale także zabiegami w tym gabinecie i myślę, że to połączenie przyniosło zamierzony efekt.