Euro-Glass

Oklejanie aut folią, przyciemniane szyby

Sprzedaż części samochodowych
ul. Kliczkowska 36, 58-100 Świdnica dolnośląskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Euro-Glass

Informacje

Opis działalności
Euro-Glass to firma, która ma siedzibę w Świdnicy, w województwie dolnośląskim. Właścicielem jest Rafał Bator. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przyciemnianiem szyb samochodowych i ich wymianą oraz oklejaniem samochodów folią. Zaproponować możemy też folie ochronne oraz zabezpieczające. Stosowane są w bankach, sklepach, budynkach użyteczności publicznej. Nasza oferta zawiera też także folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjne.

Przyciemniamy szyby folią, która zatrzymuje szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe i sprawia, że słonce nie oślepia kierowcy. Nadaje to też szyku samochodowi.

Folią możemy okleić całe auto, zmienić jego kolor. Dla Klientów chcących zabezpieczyć lakierem, ale pozostawić oryginalny kolor auta przygotowaliśmy folie bezbarwne. Zaproponować możemy kilka typów folii np. aluminium, carbon, chrome, mat i połysk.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo szyby samochodowe do wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. Proponujemy:
- szyby laminowane
- szyby podgrzewane
- szyby atermiczne
- szyby bezbarwne
- szyby solaryczne
- szyby z filtrem UV

Folie okienne, które oferujemy zapobiegają rozpryśnięciu się odłamków przy uderzeniu wzmacniają szybę i zabezpieczają przed kradzieżą.

W ramach usług wymieniamy szyby na nowe i poprawiamy źle zamontowane. Proponujemy też akcesoria samochodowe:
- płytki do lusterek
- stoły montażowe
- aplikatory
- uszczelki
- płytki do sensorów deszczu
- zestawy do wycinania szyb
Zapewniamy też montaż i naprawę oraz wymianę części w samochodzie.

Udzielamy gwarancji na wykonaną usługę. Zapraszamy.
Marki i specjalizacje
Przedstawiamy Państwu naszą ofertę handlową na którą składają się wysokiej jakości wyroby znanych producentów takich jak:
Sun Gard, Glass Gard, Splintex, Pilkington, Armorlite, Saint-Gobain, Nord Glass.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
I
Irek
Chciałem zmienić kolor auta, ale zmiana lakier wyszłaby za drogo. Dlatego postanowiłem założyć na niego folię. Euro-glass sprawnie i profesjonalnie wykonało to zadanie, w dodatku mam teraz matowy lakier, super!
J
Julia
Prowadzę sklepik i postanowiłam założyć folię okienną ze względów bezpieczeństwa. Panowie szybko mi folię zaaplikowali, super.
K
Kasper
Auto z przyciemnionymi szybami wygląda zjawiskowo i elegancko, cieszę się, że zdecydowałem się na tę usługę! Polecam serdecznie.
K
Konrad
Postanowiłem przyciemnić szyby w samochodzie ze względów bezpieczeństwa, słońce często mnei oślepiało na drodze. Ekipa Euro-glass przyciemniła mi szyby, teraz jeździ się znakomicie, widoczność jest lepsza, super!
J
Jakub
Polecam tę firmę. Oddałem im moje czerwone audi, zapragnąłem, żeby zmienili kolor na czarny. Sprawnie uwinęli się z zadaniem. Jestem zadowolony z efektu.