BoJeRo Bogdan Jęczmień

Nowoczesne systemy osłonowe dla Twojego domu

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Skłodowskiej-Curie 11, 58-100 Świdnica dolnośląskie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
691848778
bojero@bojero.com.pl
748538910
BoJeRo Bogdan Jęczmień

Informacje

Opis działalności
Firma BoJeRo zlokalizowana jest w Świdnicy. Jej właścicielem jest Bogdan Jęczmień. Swoją działalność opiera na produkcji, sprzedaży oraz serwisie rolet zewnętrznych. Zajmuje się stolarką aluminiową i stalową.
Produkty i usługi
BoJeRo w Świdnicy to firma z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży rolet i żaluzji. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość naszych produktów. Przez lata nabyliśmy niezbędną wiedzę z zakresu produkcji, montażu oraz serwisu rolet, dlatego świadczone przez nas usługi są najlepsze na rynku. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę rolet wewnętrznych i zewnętrznych, zabezpieczających i antywłamaniowych.

Rolety wewnętrzne to najlepszy i najtańszy sposób na zapewnienie komfortu przebywania w pomieszczeniu. W tym zakresie możemy Państwu zaoferować:
- rolety klasyczne,
- rolety z bocznymi prowadnicami,
- rolety do okien dachowych,
- rolety do zaciemnienia sal konferencyjnych.

Zajmujemy się również serwisem rolet zewnętrznych.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta, dlatego proponujemy zastosowanie systemów osłonowych, w tym nie tylko rolety, ale także refleksole, markizy czy łamacze światła.
W trosce o komfort użytkowania naszych produktów w naszej ofercie istnieje możliwość zastosowania systemu automatycznego.

W ramach oferty, która znajduje swoje zastosowanie na zewnątrz np. na tarasach, balkonach oraz w ogródkach proponujemy szeroki wachlarz markiz. Znajdą Państwo u nas:
- markizy Silver Plus,
- markizy Australia,
- markizy Jamaica,
- markizy koszowe,
- markizy Polladio.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż bram i ogrodzeń garażowych, przy współpracy z wiodącym producentem w tej branży- firmą Wiśniowski. Stosowane przez nas zaawansowane technologie pozwolą na uzyskanie niezwykle funkcjonalnych rozwiązań w Państwa domach.

Wszystkie nasze produkty dostępne są w wielu kolorach oraz wykonane z różnych materiałów, dlatego możemy zapewnić każdemu Klientowi najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń