Sklepy rowerowe. Sprzedaż i naprawa rowerów. Dejnek Eugeniusz

Rowery na najwyższej przerzutce!

Rowery
ul. Wróblewskiego 18, 58-105 Świdnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(74) 856 88 80
Adres korespondencyjny
ul. Wróblewskiego 18, 58-105 Świdnica dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Sklepy rowerowe. Sprzedaż i naprawa rowerów. Dejnek Eugeniusz to firma świadcząca swoje profesjonalne usługi 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości na terenie województwa Świdnica dolnośląskiego.
Produkty i usługi

Jeśli sport jest twoją pasją, kochasz jazdę rowerem i marzysz o świetnym sprzęcie, który pozwoli Ci realizować swoje cele, to właśnie znalazłeś swój raj na ziemi.

Posiadamy szeroki asortyment produktów, wśród których można znaleźć marki cenione na całym świecie. Zajmujemy się dystrybucją rowerów Giant, Felt, Kellys, Author, Mongoose i wielu innych.

W naszej ofercie dostępne są zarówno rowery górskie, jak i szosowe. Służymy pomocą w wyborze pojazdu dostosowanego do warunków atmosferycznych, rodzaju trasy oraz poziomu zaawansowania. Dzięki nam przekonasz się, że odpowiednio dobrany rower, to najlepszy sposób na poprawę indywidualnych osiągnięć i pokonywanych dystansów.

Nasz sklep jest zaopatrzony także w części rowerowe oraz niezbędne akcesoria. Potrzebujesz nowego siodełka, konieczna jest wymiana wysłużonych hamulców, a może chcesz wyposażyć swój rower w nowoczesne podzespoły? My pomożemy w doborze odpowiednich części. Kierując się bogatym doświadczeniem oraz dokładnym zweryfikowaniem potrzeb Klienta wspólnie wybierzemy najlepszą opcję!

Nasz sklep rowerowo-sportowy istnieje na rynku od ponad dwudziestu lat. Długoletnie doświadczenie pomogło nam zbudować profesjonalny zespół. W jego skład wchodzą specjaliści, którzy na co dzień uprawiają czynną jazdę na rowerze. Pomogą nie tylko wybrać właściwy sprzęt, ale również doradzą, jaka odzież oraz obuwie sportowe będą odpowiednie dla Ciebie. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż odżywek, które przydadzą się szczególnie osobom profesjonalnie uprawiającym sport.

Dla nas każdy szczegół jest ważny i zależy nam na satysfakcji z zakupów każdego klienta. Zapraszamy Cię do naszego rowerowego świata w celu realizowania swoich pasji, a przede wszystkim zadbania
o swoje zdrowie. Zwiedzaj świat razem z nami!

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz pod numerem telefonu, który znajdziesz w górnej części prezentacji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń