Eko-Wtór Firma Leszek Kuzynowski

Kontenery na odpady przemysłowe, odpady budowlane, makulaturę oraz złom

Kontenery
58-130 Bożanów 7 dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Eko-Wtór Firma Leszek Kuzynowski

Informacje

Opis działalności firmy Eko-Wtór Firma Leszek Kuzynowski w Bożanów
Przedsiębiorstwo Eko-Wtór zostało założone w 1996 roku. Siedziba mieści się w Bożanowie, w województwie dolnośląskim. Firma zarządza Leszek Kuzynowski. Specjalnością firmy jest odbiór odpadów, recykling oraz utylizacja. Usługi świadczone są na rzecz podmiotów działających w różnych branżach.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa Eko-Wtór jest gospodarowanie odpadami. Do tego celu prowadzi wynajem kontenerów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje kontenery w różnych rozmiarach. Każdy jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Konstrukcje dostarczane są na wskazany adres, a po zapełnieniu albo upływie określonego czasu są odbierane przez Eko-Wtór i przewożone do miejsca składowania odpadów. Transport prowadzony jest z użyciem specjalnych ciężarówek-hakowców.

Podmioty gospodarcze i osoby fizyczne mogą wynająć:
-kontenery na gruz zanieczyszczony,
-kontenery na gruz zmieszany,
-kontenery na gruz czysty,
-kontenery na makulaturę,
-kontenery na złom,
-kontenery na odpady wielkogabarytowe.

W przypadku mniejszych partii odpadów firma przywozi worki Big-Bag. Specjalne worki bezpieczne używane są ponadto do transportowania dokumentów przeznaczonych do zniszczenia. Firma w ramach kompleksowych usług niszczy dokumentację papierową, teczki, całe archiwa, a także nośniki elektroniczne. Można do nich zaliczyć twarde dyski, dyskietki, płyty CD i DVD oraz kasety VHS.

Uzupełnieniem firmowej oferty jest skup złomu i złomowanie pojazdów. Na złomowisku przyjmowane są auta różnych modeli, a także złom stalowy, żeliwny i metali kolorowych. Skupowane są mosiądz, miedź, brąz, aluminium, ołów i cynk.

Więcej informacji dotyczących oferty Eko-Wtór można uzyskać, kontaktując się z przedsiębiorstwem telefonicznie albo e-mailowo.Zasięg działania
Firma Eko-Wtór Firma Leszek Kuzynowski z lokalizacji: Bożanów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
M
Dorota M.
Świetny kontakt, miła obsługa i błyskawiczna reakcja. Z pewnością zostawię w swoim telefonie kontakt do firmy, jako ważny. Polecam!

Słowa kluczowe