Kuba Pw Przemysław Rypan

Wynajem sprawnych maszyn budowlanych wysokiej jakości

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Wojska Polskiego 1B, 58-130 Kruków dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
785 691 410
Kuba Pw Przemysław Rypan

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo wielobranżowe Kuba zostało założone w 2016 roku. Jego właścicielem jest Przemysław Rypan, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Krukowie, na terenie województwa dolnośląskiego. Jesteśmy młodą, ale perspektywiczną firmą, która nieustannie dąży do rozwoju i poszerzamy swoją ofertę.
Produkty i usługi
Działamy na rynku już od kilku lat, w czasie których zgromadziliśmy przydatne doświadczenie i cały czas dbamy o rozwój firmy. Przede wszystkim zajmujemy się wynajmem maszyn budowlanych i transportem wszelkiego rodzaju materiałów przydatnych na placu budowy.

Oferujemy między innymi:
- transport piasku,
- transport żwiru,
- transport węgla,
- transport kamienia,
- transport kostki brukowej,
- transport drewna,
- sprzedaż piasku oraz czarnoziemu.

Ponadto świadczymy usługi koparką, w skład których wchodzą wykopy pod fundamenty, zbiorniki czy przyłącza, przenoszenie mas ziemnych, równanie oraz utwardzanie terenu bądź odśnieżanie, wywożenie śniegu i rozbiórki. Maszyny, którymi dysponujemy są w pełni sprawne i regularnie przechodzą wszelkie konserwacje czy przeglądy.

Kadra pracownicza firmy Kuba PW to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które posiadają wszelkie konieczne uprawnienia do operowania maszynami. Są oni na tyle doświadczeni, by wykorzystać w pełni potencjał tychże pojazdów. gwarantujemy terminową realizację zleceń, wysoką jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do odwiedzenia siedziby w Krukowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń