Wektor s.c.

Producent artykułów papierniczych, biurowych oraz szkolnych

Papier
58-100 Słotwina 62 dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(74) 661 40 26
Wektor s.c.

Informacje

Opis działalności
Wektor to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją artykułów biurowych oraz szkolnych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Słotwinie w województwie dolnośląskim.
Produkty i usługi
W ofercie zakładu znajdą Państwo bogaty wybór produktów dla swojego dziecka. Z pomocą producenta artykułów szkolnych przygotują Państwo swoje pociechy do nowego roku szkolnego. Asortyment firmy Wektor obejmuje najróżniejsze plecaki, piórniki oraz pisaki. Korzystając z usług, mogą Państwo zakupić produkty idealnie sprawdzające się na lekcjach plastyki. Są tu między innymi farbki, kredki, plasteliny, a także przybory geometryczne.

Przedsiębiorstwo proponuje Państwu również zakup artykułów biurowych. To rozwiązanie szczególnie sprawdza się w przypadku sekretariatów. W wyposażeniu producenta znajdują się koperty, korektory, spinacze oraz segregatory. Współpraca z Wektor to także możliwość zakupu artykułów piśmienniczych. Firma produkuje najróżniejsze długopisy, pióra i ołówki.

Co więcej, Wektor prowadzi dystrybucję między innymi takich produktów jak:

- bloki rysunkowe oraz techniczne (białei kolorowe),
- kostki biurowe klejone i nieklejone (białe i kolorowe),
- papier ksero (kolorowy),
- przekładki do segregatorów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej producenta. Jeśli prowadzą Państwo swoje przedsiębiorstwo i szukają dostawcy artykułów biurowych, szkolnych, bądź papierniczych, firma Wektor z chęcią podejmie się współpracy. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy w Słotwinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń