Krzysztof, Robert Michalscy Przerób i obróbka kamienia

Elementy wykończeniowe i dekoracyjne z granitu

Usługi kamieniarskie
ul. Jeleniogórska 20, 58-150 Strzegom dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Krzysztof, Robert Michalscy Przerób i obróbka kamienia

Informacje

Opis działalności
Krzysztof i Robert Michalscy to właściciele zakładu kamieniarskiego znajdującego się w Strzegomiu, w powiecie świdnickim, w województwie dolnośląskim. Firma działa od 1999 roku dostarczając wysokiej jakości materiały budowlane, dekoracyjne i wykończeniowe.
Produkty i usługi
Naturalne kamienie, takie jak granit, od wieków używane są do celów budowlanych. Wytrzymałe, estetyczne i dopasowane rozmiarami elementy z granitu i innych kamieni produkowane są przez firmę K. R. Michalscy. Przedsiębiorstwo wykonuje różne zlecenia dla firm i osób fizycznych, np. zainteresowanych kupieniem kostki granitowej w różnych kolorach i rozmiarach. Kostka dostępna w ofercie przedsiębiorstwa nadaje się do budowy chodników, ulic, parkingów, podjazdów oraz placów. Zakład kamieniarski wykonuje też inne elementy, np.:
-krawężniki granitowe,
-krawężniki łukowe,
-obrzeża granitowe,
-stopnie granitowe,
-płyty chodnikowe,
-płyty posadzkowe,
-płyty chodnikowe o nieregularnym kształcie,
-stopnie,
-palisady,
-płyty okładzinowe.

Kamieniarze produkują ponadto galanterię ogrodową taką jak ławki, dekoracyjne kule i kolumny oraz kwietniki.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez zakład kamieniarski K. R. Michalscy. Więcej, w tym dodatkowe zdjęcia znajduje się na stronie internetowej. Pytania, np. dotyczące cennika najlepiej kierować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Konrad
Szybko zrealizowali zamówienie na dostawę kostki granitowej. Potrzebowałem większej partii na wyłożenie podjazdu i nie było problemu z dostawą.
D
Dariusz
Najlepsi kamieniarze w regionie. Zamówiłem u nich stopnie wejściowe oraz płyty posadzkowe. Elementy wykonali z granitu, dlatego nie tylko świetnie wyglądają, ale również są bardzo wytrzymałe. Myślę, że przez długie lata będą w idealnym stanie.