MAGNOLIA - Studio Kosmetyczne i Masażu

Masaże,rehabilitacja,manicure,pedicure,zabieg na twarz,lash filler,makijaże

Rehabilitacja
ul. Kochanowskiego 41/2, 58-150 Strzegom dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MAGNOLIA - Studio Kosmetyczne i Masażu

Informacje

Opis działalności
Jako studio kosmetyczne i masażu Magnolia na rynku działamy od 2013 roku. Nasza siedziba mieści się w Strzegomiu, w powiecie świdnickim, w województwie dolnośląskim.
Produkty i usługi
Oferta naszego studia kosmetycznego i masażu skierowana jest do wszystkich osób chcących po ciężkim dniu zrelaksować się i ukoić zmysły. Dysponujemy gabinetem masażu i strefą kosmetyczną.

Pracują u nas doświadczeni fizjoterapeuci wykonujący zabiegi fizykalne odpowiednio dostosowane do konkretnej dolegliwości bólowej. W ofercie mamy między innymi ultradźwięki. Jest to zabieg działający przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz rozluźniająco. Ponadto przyspiesza gojenie. Jest on bezbolesny.

Oferujemy również fonoferezę, czyli ultradźwięki z wykorzystaniem leku, na przykład żelu o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, który wprowadza się przez skórę do tkanek przy odpowiedniej częstotliwości.

Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas masaże. Oferujemy masaż rehabilitacyjny kręgosłupa, który stosuje się najczęściej, gdy zespolone z nim mięśnie albo więzadła przestają pełnić swoje funkcje. Celem tego masażu jest wzmocnienie słabej tkanki mięśniowej i zlikwidowanie zwiększonego napięcia.

Można skorzystać u nas też z ćwiczeń terapeutycznych na bolący kręgosłup. Wykonywane są one wskutek trzymania wad postawy i trzymania nieprawidłowej postawy ciała.

Uzupełnienie oferty to:
- henna z regulacją brwi,
- depilacja ciała woskiem,
- przedłużanie rzęs,
- lifting rzęs,
- manicure,
- pedicure,
- makijaże.

Zapraszamy do skorzystania z oferty studia kosmetycznego i masażu Magnolia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń