Z.P.H.U. "Leader" Jeleniogórski Zakład Dezyfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji Mirosław Jackowski

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Ściegiennego 14, 58-560 Jelenia Góra dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja. Z.P.H.U. "Leader" Jeleniogórski Zakład Dezyfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji Mirosław Jackowski ma swoją siedzibę w miejscowości Jelenia Góra w województwie dolnośląskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Z.P.H.U. "Leader" Jeleniogórski Zakład Dezyfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji Mirosław Jackowski poprzez email: michal.jackowski@wp.pl lub telefon: (75) 761 11 67 .
Z przedstawicielem firmy Z.P.H.U. "Leader" Jeleniogórski Zakład Dezyfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji Mirosław Jackowski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 58-560 Jelenia Góra ul. Ściegiennego 14,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Z.P.H.U. "Leader" Jeleniogórski Zakład Dezyfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji Mirosław Jackowski.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
M
Marzena
30 minut i po problemie cena przyzwoita bo co niektórzy żądali nawet 700 zł za likwidację szerszenie. A na wykonawcę czekaliśmy godzinkę po zgloszeniu
S
Stanley
Przyjechał pan, odpalił sprzęt i załatwione.
K
Katarzyna
Pełen profesjonalizm.
M
Marek
Polecam Firmę.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.