FUH Bielakowicz Łukasz Bielakowicz

Skup i sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz motocykli

Samochody używane
ul. Kiepury 46 A, 58-506 Jelenia Góra dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
FUH Bielakowicz Łukasz Bielakowicz

Informacje

Opis działalności
FUH Bielakowicz to firma sprzedająca pojazdy mechaniczne. Siedziba znajduje się w Jeleniej Górze, a właścicielem jest Łukasz Bielakowicz. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2011 roku.
Produkty i usługi
Wymiana samochodu na nowy wiąże się z koniecznością sprzedaży używanego pojazdu. Stare auto najlepiej oddać za uczciwą cenę firmie Bielakowicz. Przedsiębiorstwo wycenia pojazdy, odbiera je od klientów i wystawia na sprzedaż. Za przystępną cenę w siedzibie firmy można kupić przede wszystkim sprawne samochody osobowe różnych marek. Ponadto firma sprzedaje auta dostawcze, busy do przewozu pasażerów i samochody ciężarowe. Klienci mogą też kupić pojazdy specjalistyczne, w tym lawety, quady, trójkołowce i jednoślady takie jak motocykle, skutery i motorowery. Firma Bielakowicz pomaga też firmom i osobom fizycznym, które nie wiedzą co zrobić z uszkodzonymi pojazdami. Oferta obejmuje takie usługi jak:
-kasacja samochodów osobowych,
-kasacja samochodów dostawczych,
-kasacja samochodów ciężarowych,
-kasacja samochodów specjalnych.

Do tego w zakładzie demontowane są motocykle, maszyny rolnicze i inne pojazdy.

Pełna oferta przedsiębiorstwa handlowo-usługowego Bielakowicz znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Grzesiek
Niedawno pozbyłem się mojego starego auta. Jeździłem nim kilkanaście lat i byłem z niego zadowolony, ale fakt, że moja rodzina się powiększy, sprawił, że potrzebowałem większego samochodu. Część środków na zakup uzyskałem sprzedając firmie Bielakowicz auto. Polecam ich, bo oferują atrakcyjne ceny, a formalności nie są uciążliwe.