Centrum Nauki W & W Edyta Wawrzyniak

Profesjonalne i kompleksowe usługi

Szkoły i kursy językowe
ul. Solna 3, 58-500 Jelenia Góra dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Centrum Nauki W & W Edyta Wawrzyniak

Informacje

Opis działalności
Centrum Nauki W & W znajduje się w Jeleniej Górze. Przedsiębiorstwem kieruje Edyta Wawrzyniak. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie nauki języka obcego i kursów językowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi

Centrum Nauki W&W rozpoczęło swoją działalność w 2001 roku. Zespół pracujący w centrum to odpowiednio doświadczone i wykwalifikowane osoby, które rzetelnie wykonują swoją pracę, zarówno pod względem przygotowania merytorycznego, jak i metodycznego. Lokal, który znajduje się w centrum miasta jest niewątpliwym atutem, ponadto jest odpowiednio przystosowany do prowadzenia tego typu działalności.

Nasze Centrum wyposażone jest we własne programy edukacyjne i metody nauczania. Jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania egzaminów państwowych. Naszymi uczniami są ci wszyscy, którzy pragną nauczyć się języka obcego. Naszym celem jest, aby każda osoba nauczyła się mówić oraz myśleć w z języku obcym. Oferujemy trening szybkiego czytania, który umożliwi poznanie cudownych możliwości wzroku, tym samym ułatwiając samą naukę.

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim:
-kurs języka angielskiego,
-kurs języka niemieckiego,
-kurs języka rosyjskiego,
-kurs języka japońskiego,
-kurs języka francuskiego,
-kurs szybkiego czytania,
-kurs technik pamięci,
-kurs przygotowujący do matury.

Przygotowaliśmy dla Państwa również kurs języka mowy i kurs języka ciała – komunikacja interpersonalna. Dzięki temu nauczymy efektywnie słuchać, pisać i negocjować.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, i do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń