W & W Centrum Nauki Edyta Wawrzyniak

Szeroki wybór kursów językowych

Szkoły i kursy językowe
ul. Solna 3, 58-500 Jelenia Góra dolnośląskie
(11 reviews) napisz opinię
W & W Centrum Nauki Edyta Wawrzyniak
ul. Solna 3, 58-500 Jelenia Góra dolnośląskie
NIP
6112136831
Telefon
W & W Centrum Nauki Edyta Wawrzyniak

Informacje

Opis działalności firmy W & W Centrum Nauki Edyta Wawrzyniak w Jelenia Góra
Centrum Nauki W&W, którego właścicielką jest Edyta Wawrzyniak, działa w branży od 2001 roku. Siedziba działalności znajduje się w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim. Specjalnością zakładu są kursy językowe.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są szkolenia i kursy językowe. Centrum Nauki W&W od wielu lat zajmuje się nauczaniem dzieci i osób dorosłych języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, japońskiego, włoskiego oraz francuskiego. Kursy przeprowadzane są przez świetnych specjalistów, dla których praca to nie tylko profesja, ale też ogromna pasja. W ofercie placówki znajdują się również między innymi:

- kursy przygotowujące do matury,
- kursy technik pamięci,
- kursy szybkiego czytania,
- certyfikat TELC.

Centrum wyposażone jest we własne programy edukacyjne i metody nauczania. Jego celem jest, aby każda osoba nauczyła się nie tylko mówić w języku obcym, ale i myśleć w nim. Szeroki pakiet szkoleń pozwoli na przyswajanie wiedzy, zdobywanie i poszerzanie umiejętności, ale również poznawanie cudownych możliwości wzroku i pojemności mózgu, szybsze uczenie się i wykorzystywanie własnego potencjału. Szkolenia dostosowywane są do konkretnych obszarów biznesowych. Miejsce i ramy czasowe nauki dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. W&W Centrum Nauki gwarantuje pełen profesjonalizm, rzetelność i atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma W & W Centrum Nauki Edyta Wawrzyniak z lokalizacji: Jelenia Góra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
karkonoski

Opinie

(11 reviews) napisz opinię
A
Angela
Warto było zapisać się na ten kurs szybkiego czytania. Według mnie to przydatna umiejętność.
J
Jola
Super, że mają też ofertę dla seniorów. Nie każdy się zajmuje.
E
Eryk
Kurs angielskiego odbył się bardzo szybko i dzięki temu w krótkim czasie przyswoiłem dużą ilość materiału. Polecam taką technikę.
K
Konrad
Ta szkoła naprawdę dobrze sobie radzi. Nie można powiedzieć o niej złego słowa. Widać, że zajmują się nauczaniem z powołania.
M
Maurycy
Nauka języków obcych na najwyższym poziomie!
M
Matylda
Pomogli mi przygotować się do matury z języka angielskiego. Jestem im bardzo wdzięczna, matura zdana bardzo dobrze!
E
Ela
Dzięki kursowi szybkiego czytania moje dziecko poprawiło tę umiejętność. Polecam.
I
Irmina
Moje dziecko bardzo chętnie uczęszcza tam na naukę języka niemieckiego. Bardzo sobie chwiali nauczycieli, którzy mają świetny kontakt z dziećmi.
P
pepe
Szeroki wybór kursów językowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam !
E
Emilia
Dzięki nim w końcu spełniłam swoje marzenie i nauczyłam się języka włoskiego. Jestem zadowolona z kursu, jaki u nich zrobiłam.
A
Andrew
Szybkie czytanie to po prostu mit.... Jest możliwy ale vez zrozumienia... Tak akurat skonstruowany jest nasz mózg który worawdze jest pojemny....uczy sie powoli!!!!!!! Albo szybko....albo ze zrozumieniem... Zachęcam do bliższego poznania neurobiologi mózgu, pdychologi pamięći i uczenia sie....przepraszam ale reklamujecie bzdury