W & W Centrum Nauki Edyta Wawrzyniak

Szeroki wybór kursów językowych

Szkoły i kursy językowe
ul. Solna 3, 58-500 Jelenia Góra dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
W & W Centrum Nauki Edyta Wawrzyniak

Informacje

Opis działalności
Centrum Nauki W&W, którego właścicielką jest Edyta Wawrzyniak, działa w branży od 2001 roku. Siedziba działalności znajduje się w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim. Specjalnością zakładu są kursy językowe.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są szkolenia i kursy językowe. Centrum Nauki W&W od wielu lat zajmuje się nauczaniem dzieci i osób dorosłych języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, japońskiego, włoskiego oraz francuskiego. Kursy przeprowadzane są przez świetnych specjalistów, dla których praca to nie tylko profesja, ale też ogromna pasja. W ofercie placówki znajdują się również między innymi:

- kursy przygotowujące do matury,
- kursy technik pamięci,
- kursy szybkiego czytania,
- certyfikat TELC.

Centrum wyposażone jest we własne programy edukacyjne i metody nauczania. Jego celem jest, aby każda osoba nauczyła się nie tylko mówić w języku obcym, ale i myśleć w nim. Szeroki pakiet szkoleń pozwoli na przyswajanie wiedzy, zdobywanie i poszerzanie umiejętności, ale również poznawanie cudownych możliwości wzroku i pojemności mózgu, szybsze uczenie się i wykorzystywanie własnego potencjału. Szkolenia dostosowywane są do konkretnych obszarów biznesowych. Miejsce i ramy czasowe nauki dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. W&W Centrum Nauki gwarantuje pełen profesjonalizm, rzetelność i atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
karkonoski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
I
Irmina
Moje dziecko bardzo chętnie uczęszcza tam na naukę języka niemieckiego. Bardzo sobie chwiali nauczycieli, którzy mają świetny kontakt z dziećmi.
P
pepe
Szeroki wybór kursów językowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam !
E
Emilia
Dzięki nim w końcu spełniłam swoje marzenie i nauczyłam się języka włoskiego. Jestem zadowolona z kursu, jaki u nich zrobiłam.