Wiert Instal Andrzej Maćkowski

Budowa studni oraz przyłączy wodnych i kanalizacyjnych

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Spółdzielcza 39, 58-500 Jelenia Góra dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wiert Instal Andrzej Maćkowski
ul. Spółdzielcza 39, 58-500 Jelenia Góra dolnośląskie
Telefon
Wiert Instal Andrzej Maćkowski

Informacje

Opis działalności firmy Wiert Instal Andrzej Maćkowski w Jelenia Góra
Wiert Instal to przedsiębiorstwo z Jeleniej Góry. Rozpoczęło działalność w 1992 roku. Jego właścicielem jest Andrzej Maćkowski. Firma zajmuje się przede wszystkim pracami wiertniczymi. Buduje w ten sposób studnie. Ponadto wykonuje inne prace związane z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.
Produkty i usługi
Studnie głębinowe to prosty sposób na zyskanie źródła czystej wody. Specjalistami w ich budowie są pracownicy Wiert Instal. Firma zapewnia szybkie, dokładne i konkurencyjne cenowo usługi, dzięki którym każda posesja może uzyskać dostęp do wody pitnej i użytkowej. Wiercenia prowadzone są za pomocą szwedzkich wiertnic MUSTANG 4 i 5 oraz Comacchio MC 450.

W ramach kompleksowej oferty Wiert Instal wykonuje:
-studnie przydomowe,
-studnie rolnicze,
-studnie przemysłowe.

Po wywierceniu odwierty są oczyszczane, obudowywane i podłączane przyłączami do budynków. Również we wnętrzach firma kładzie instalacje, by klienci mogli korzystać z wody.

Wiercenia prowadzone są też w celu przygotowania terenu pod pompy ciepła. Następnie są one montowane. Prace instalacyjne obejmują także ogrzewanie podłogowe, kotłownie na paliwo stałe i gaz oraz instalacje gazowe. Inne prace prowadzone przez przedsiębiorstwo to montaż wentylacji, klimatyzacji i hydroforni. Dodatkowo firma może prowadzić prace ziemne. W ramach nich kopie pod zbiorniki, a po montażu je zakopuje. Specjalizuje się w wykonawstwie zbiorników na wodę o pojemności do 50 metrów sześciennych, a także przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb.

Więcej informacji o ofercie Wiert Instal można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt z firmą jest możliwy telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Wiert Instal Andrzej Maćkowski z lokalizacji: Jelenia Góra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń