Stora-Drain kanały i odwodnienia liniowe z polimerobetonu

Betonowe kanały do usuwania wody deszczowej

Kostka brukowa
ul. Spółdzielcza 58, 58-500 Jelenia Góra dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stora-Drain kanały i odwodnienia liniowe z polimerobetonu

Informacje

Opis działalności
Stora-Drain to marka odwodnień liniowych. Należy do belgijskiej grupy BSI, a jest wytwarzana w zakładzie O.P.S.O. w Jeleniej Górze. Firma prowadzi działalność od 2007 roku. Zaopatruje osoby fizyczne, przedsiębiorstwa i inne podmioty.
Produkty i usługi
Polimerobeton to materiał, który odznacza się wyjątkowymi właściwościami. Jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, obciążenie i działanie warunków atmosferycznych, a także lekki, dlatego łatwiej przenosić i montować wykonane z niego konstrukcje. Stosowany jest m. in. w profesie wytwarzania kanałów i odwodnień liniowych Stora-Drain. Są one dostarczane w odmianach o różnej średnicy i głębokości i zabezpieczane żeliwnymi kratkami. Chronią one przed zapchaniem kanału i wpadnięciem do niego osób albo pojazdów.

Stora-Drain to marka w ramach której produkowane są m. in. rozwiązania przydomowe. Można wśród nich wymienić odwodnienia do tarasów, garaży i podjazdów. Ponadto dostępne są odwodnienia idealne do alejek. Firma produkuje także korytka do chodników, jezdni i terenów przemysłowych. W tym ostatnim przypadku mogą to być rozwiązania o podwyższonej wytrzymałości.

W ofercie znajdują się również:
-systemy odwodnień do terenów handlowych
-systemy odwodnień do ścieżek rowerowych
-systemy odwodnień do parkingów podziemnych

Wymienione informacje o Stora-Drain to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej warto wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

opso,