Firma Handlowo-Usługowa Rafi Rafał Peciak

Kominiarze
ul. Wolności 222 /4, 58-560 Jelenia Góra dolnośląskie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
792 780 906
Adres korespondencyjny
ul. Wolności 222 /4, 58-560 Jelenia Góra dolnośląskie

Informacje

Firma Firma Handlowo-Usługowa Rafi Rafał Peciak prowadzi działalność w branży Kominiarze. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Jelenia Góra w województwie dolnośląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: fhu-rafi@wp.pl lub telefonicznej 792 780 906 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy Firma Handlowo-Usługowa Rafi Rafał Peciak możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 58-560 Jelenia Góra ul. Wolności 222 /4,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Firma Handlowo-Usługowa Rafi Rafał Peciak. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
Marcin
Polecam wszystko ok usługa na czas
A
AKa
Nie polecam. ABSOLUTNIE. Brak kontaktu i jakiejkolwiek informacji o odwołaniu wykonania usługi. Coś, co kosztowało kilka miesięcy temu x zł teraz kosztuje 600% wartości tej kwoty. Absurd. Dodatkowo, w toku rozmowy telefonicznej można usłyszeć takie perełki jak „ku**wa” i wrzaski. Po informacji, ze mogę zaczadzić ludzi po „pracy” tego pana nikt się nie pojawił sprawdzić co się dzieje ponad tydzień. Sprawę załatwiłem u innego kominiarza w przeciągu godziny (bardziej się zmartwił niż szanowny wykonawca).
K
Krystyna
Firma,którą trzeba ominjać szrokim łukiem .Pieniadze za opinię wzięte.Jak przyszedł czas wykonania usługi usłyszeliśmy że nie byliśmy umówieni ( zawsze chyba trzeba brać potwierdzenie na piśmie)i mam szukać kogoś innego.Żenda!!!!
M
Mark
Nie polecam tej firmy!!!. Strata czasu a Panowie obiecują i obiecują kolejne terminy.....
R
Roman
Wszystko na czas sprawnie i fachowo polecam!
.
...
Niestety zgadzam się z poprzednią opinią. Ponad 2 tygodnie czekania i obietnic. Panu ciężko nawet wykonać telefon, że termin się przesunie. Każdy chyba zrozumie, że przy takiej pracy wyskoczą czasem nieplanowane zlecenia, ale 3 razy z rzędu? W dodatku nie informując klinta? Szanujmy swój czas ....!
S
G
S. Góra
Obiecanki cacanki a glupiemu radość. Zbliża się trzeci tydzień, a Pana kominiarza jak nie było tak nie ma. Zbywa nas z dnia na dzień.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.