Patelec Elpena sp. z o.o.

Przewody elektryczne do zasilania AGD, pomp, urządzeń medycznych i oświetlenia

Przewody, kable i światłowody
ul. św. Wojciecha 24, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(76) 722 51 00
Patelec Elpena sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba spółki Patelec Elpena znajduje się w Legnicy. Jest to filia włoskiego przedsiębiorstwa, które zajmuje się produkcją przewodów elektrycznych. Firma działa w Polsce od 1993 roku, a jego międzynarodowa historia jest jeszcze dłuższa i sięga ponad 50 lat wstecz. Ponad 700 pracowników grupy dba o wysoką jakość produktów.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, dopasowanie do wymogów zamawiającego i atrakcyjne ceny. To wyróżnia produkty Patelec Elpena na tle konkurencyjnych rozwiązań. Firma z najlepszych jakościowo materiałów wytwarza przewody, które używane są do zasilania urządzeń elektrycznych oraz budowy instalacji elektrycznych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się m.in. przewody miedziane produkowane z walcówki. Za pomocą nowoczesnych metod miedź jest przerabiana na jednodruty, pasemka oraz skrętki. Ponadto w zakładzie Patelec Elpena produkowane są kable niskonapięciowe. Oferta w tym zakresie to:
-kable izolowane PVC,
-kable izolowane gumą,
-kable pogrubione,
-kable okrągłe,
-kable płaskie,
-kable spiralowane,
-kable o podwyższonej odporności na ciepło,
-kable olejoodporne,
-kable wodoodporne.

Firma produkuje również przewody zasilające zakończone różnymi gniazdkami. Dzięki temu urządzenia mogą być używane w państwach, które wprowadziły różne gniazdka. Przewody zasilające marki stosowane są np. w małym i dużym AGD, okapach, elektronarzędziach, urządzeniach medycznych i pompach zanurzeniowych.

Poza wymienionymi produktami przedsiębiorstwo wykonuje na zamówienie wiązki kablowe. Mogą się składać z pojedynczych i podwójnych przewodów oraz różnych kostek, terminali, koszulek i zacisków.

Oferta przygotowana przez Patelec Elpena jest rozbudowana, dlatego najlepszym sposobem na jej poznanie jest odwiedzenie strony internetowej.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe