Bartek - Hurtownia Wędlin, Drobiu i Mięsa

Mięsne zaopatrzenie sklepów.

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
ul. Bydgoska 18, 59-220 Legnica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bartek - Hurtownia Wędlin, Drobiu i Mięsa

Informacje

Opis działalności
Bartłomiej Wróblewski jest właścicielem hurtowni mięsa o nazwie Bartek, którą prowadzimy nieprzerwanie od 1992 roku. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, a nasza siedziba znajduje się w Legnicy, w województwie dolnośląskim.
Produkty i usługi
Prowadząc hurtownię mięsa staramy się oferować jedynie najlepsze produkty mięsne, które pozyskujemy od najlepszych okolicznych dostawców. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, które przekazywane jest w naszej firmie z pokolenia na pokolenie. Gwarantujemy wysoką jakość.

Nawiązaliśmy owocne współprace z wieloma producentami wysokiej jakości wędlin i mięs, co przekłada się bezpośrednio na dobry smak oraz jakość. Wszystkie dostawy realizujemy terminowo, w odpowiednich warunkach sanitarnych, na które pozwalają nam posiadane w firmie pojazdy.

Nasza oferta to:
- mięso drobiowe,
- mięso wołowe,
- mięso wieprzowe,
- wędliny i kiełbasy.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze dokładnie wykonują swoje zlecenia. Z oferty naszej firmy mogą skorzystać zarówno placówki edukacyjne, sklepy, punkty usługowe, szpitale, a także domy opieki i internaty. Zamówienia możemy przyjmować również poprzez naszą stronę internetową.

Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni mięsa Bartek z Legnicy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń